شناسه خبر: 49616 منتشر شده در مورخ: 1397/3/23 ساعت: 12:57 گروه: کرمانشاه  
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

تمام فعالیت های آستان قدس رضوی باید در تعامل با رسانه ها در سطح جامعه منعکس شود

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان اینکه خدمات چشمگیر خادمیاران رضوی در راستای رفع مشکلات مردم باید موجب نفوذ فرهنگ مهرورزی رضوی در عمق جامعه شود، گفت: هدف و محور نمایندگی آستان قدس رضوی باید روح امید و هویت بخشی معنوی را در بین آحاد جامعه تقویت کند.

تمام فعالیت های آستان قدس رضوی باید در تعامل با رسانه ها در سطح جامعه منعکس شود

 

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در نشست هم اندیشی خادمیاران رضوی با موضوع پیوست فرهنگی در خدمات رسانی به محرومان که در محل دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: تمام فعالیت های آستان قدس رضوی باید دارای پیوست فرهنگی  باشد و در تعامل با رسانه ها در سطح جامعه منعکس شود.

 

 

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در ادامه خاطرنشان کرد: انعکاس فعالیت های نمایندگی آستان قدس رضوی باعث ایجاد انگیزه، تشویق و ترغیب خیران و واقفان در راستای تقویت مشارکت آنها در انجام کار خیر در سطح جامعه می شود.

 

 

موحد گفت: فعالیت های خادمیاران رضوی موجب  می شود که پیام مهرورزی رضوی در قلوب مردم به ویژه محرومان گسترش یابد و روح امید وهویت بخشی معنوی در بین اقشار مختلف تقویت شود.

 

 

وی در پایان با اشاره به اینکه هر حرکت بزرگی در طول تاریخ متاثر از فکر و اندیشه بزرگی بوده است، خاطرنشان کرد: که این کانون هم اندیشی وظیفه تولید فکر را بر عهده دارد.

بسی
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0740 sec