شناسه خبر: 49596 منتشر شده در مورخ: 1397/3/21 ساعت: 10:54 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه:

امر به معروف و نهی از منکر اساسی ترین شاخصه در سطح جامعه است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه گفت: طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر دغدغه اقامه و برپایی احکام دین و شعائر اسلامی را در سطح جامعه دارند.

امر به معروف و نهی از منکر اساسی ترین شاخصه در سطح جامعه است

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، سرهنگ سعید بهشتی راد فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه در طرح طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر که در مسجد حضرت زینب (س) محله آبادانی برگزار شد، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)  احکام اسلامی و شعائر اسلامی در سطح جامعه اقامه شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه امام خامنه ای (مدظله العالی) و از خود گذشتگی شهدا در صحنه های مختلف مقتدر بوده است و به الگویی برای کشورهای منطقه تبدیل شده است.

 

 

بهشتی راد با بیان اینکه مسئولیت طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در جامعه سنگین است، خاطر نشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر اساسی ترین شاخصه در سطح جامعه است.

 

 

 این مسوول در ادامه با اشاره به اینکه در اقامه امر به معروف و نهی از منکر نباید  افراد را به انجام  امر به معروف و ترک منکر  اجبار کرد، گفت: امر به معروف و نهی از منکر ابعاد وسیعی را در برمی گیرد.

 

بهشتی راد تصیح کرد: مقام معظم رهبری فرموده اند  اگر امر به معروف و نهی از منکر را بخوبی در سطح جامعه اجرا کنیم موفق خواهیم شد و ما در این طرح افراد را با تذکر لسانی به معروف دعوت می کنیم

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0717 sec