شناسه خبر: 49593 منتشر شده در مورخ: 1397/3/20 ساعت: 13:01 گروه: کرمانشاه  
جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

دوره های فن بیان و سخنوری با استقبال علاقه مندان روبرو شده است

جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: ثبت نام دوره های فن بیان و سخنوری ویژه اصحاب رسانه شروع شده و تا کنون با استقبال علاقه مندان روبرو شده است.

دوره های فن بیان و سخنوری با استقبال علاقه مندان روبرو شده است

 

 

صابر طاهری کولانی جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، با بیان اینکه دوره های فن بیان و سخنوری با همت سازمان بسیج رسانه استان برگزار می شود؛ اظهار داشت: این دوره ها ویژه اصحاب رسانه استان بوده که علاوه بر خبرنگاران هنرجویان آزاد نیز از آن استقبال کرده اند.

 

 

جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه تصریح کرد: دوره های فن بیان و سخنوری در هشت محور آموزش فن بیان و سخنوری، سخنرانی موثر، مجاب سازی طرف مقابل، داشتن مصاحبه شغلی موفق، شیفته ساختن دیگران نسبت به خود، از بین بردن استرس و خجالت نه گفتن آسان و دروغ سنجی طی 14 جلسه با دعوت از اساتید برجسته دانشگاهی برگزار می شود.

 

طاهری در ادامه گفت: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در این دوره ها به آدرس میدان مرکزی، بلوار شهید شکری، روبروی بانک ملت نبش کوی 134، ساختمان اخوت مراجعه کرده یا با شماره 08338390952 تماس بگیرند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2320 sec