شناسه خبر: 49586 منتشر شده در مورخ: 1397/3/19 ساعت: 16:55 گروه: خراسان رضوی  
مدیرمسؤول روزنامه خراسان:

رسانه‌ها باید نماینده مطالبه افکار عمومی باشند

احدیان گفت: رسانه باید نماینده افکار عمومی در مطالبه باشد، ناکارآمدی‌های عینی حل شود و اجازه ندهیم جامعه احساس بی‌پناهی کند.

رسانه‌ها باید نماینده مطالبه افکار عمومی باشند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، محمد سعید احدیان شب گذشته در دومین «ضیافت اندیشه» اصحاب رسانه خراسان رضوی، با بیان این‌که حضور هرساله مردم در روز قدس جای تبریک دارد، گفت: برای ما این اتفاقات عادی شده اما واقعیت این است که اتفاقی عادی نیست، 40 سال از انقلاب گذشته و مردم بدون چشم‌داشت مادی برای باورهای دینی و اعتقادی خود در ظلم‌ستیزی وارد صحنه می‌شوند.

 

وی افزود: ما در 40 سالگی انقلاب هستیم و جمهوری اسلامی در اوج قدرت خود قرار دارد؛ این‌که دیگر کشورها نمی‌توانند قدرت جمهوری اسلامی را نادیده بگیرند، یعنی قدرت جمهوری اسلامی که در عرصه‌های مختلف علمی و تکنولوژی پیشرفت کرده و در کنار آن، مردم پای آرمان‌های خود ایستادند.

 

مدیر مسؤول روزنامه خراسان، وظیفه رسانه‌ها در این نقطه حساس و مهم انقلاب اسلامی را در دو مؤلفه «مطالبه هوشمندانه» و «تبیین همدلانه» تعریف کرد و ادامه داد: باید نماینده افکار عمومی در مطالبه شویم، ناکارآمدی‌های عینی باید حل شود و اجازه ندهیم جامعه احساس بی‌پناهی کند.

 

انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6265 sec