شناسه خبر: 49583 منتشر شده در مورخ: 1397/3/19 ساعت: 13:48 گروه: استان ها  
روابط عمومی بسیج رسانه فارس :

دومین میزگرد مطالبه گری رسانه ها از مسئولین به همت کانون بسیج رسانه ممسنی استان فارس برگزار شد

دومین میزگرد مطالبه گری رسانه ها از مسئولین با حضور اکثریت مدیران مسئول نشریات ، وب سایت ها و کانال های خبری تحلیلی، سردبیران، خبرنگاران، نویسندگان ، پیشکسوتان رسانه ای؛ فعالان فضای مجازی؛ نمایندگان روزنامه ها و خبرگزاری های کشوری مستقر در شهرستان ممسنی فارس پیرامونِ مسائل و مشکلات مختلف مبتلابه در ممسنی و رستم برگزار گردید.

دومین میزگرد مطالبه گری رسانه ها از مسئولین به همت کانون بسیج رسانه ممسنی استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه فارس  ، دومین میزگرد مطالبه گری رسانه ها از مسئولین با حضور اکثریت مدیران مسئول نشریات ، وب سایت ها و کانال های خبری تحلیلی، سردبیران، خبرنگاران، نویسندگان ، پیشکسوتان رسانه ای؛ فعالان فضای مجازی؛نمایندگان روزنامه ها و خبرگزاری های کشوری مستقر در شهرستان ممسنی فارس پیرامونِ مسائل و مشکلات مختلف مبتلابه در ممسنی و رستم برگزار گردید.

یدالله صادقی مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان ممسنی ضمن عرض خیرمقدم عنوان نمود: کانون بسیج رسانه شهرستان باتوجه به نقش مطالبه گری و نظارتی رسانه ها از ابتدای سال ۹۷ با مشارکت فعالانه و تاثیرگزار رسانه های شهرستان اقدام به تشکیل میزگرد مطالبه گری از مسئولین نموده که در این جلسات با حضور فعال اهالی رسانه؛ مسائل و مشکلات مبتلابه شهرستان با حضور مسئولین پیگیری میگردد.

سپس دکتر گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم اظهار داشت: از زحمات مجموعه سپاه و بویژه کانون بسیج رسانه شهرستان بسیار ممنون و سپاسگزاریم که زمینه برگزاری میزگرد مطالبه گری رسانه ها از مسئولین را فراهم نمودند و اقدام به برگزاری جلسات این چنینی مینمایند. بنده همواره علاقمند به ارتباط با رسانه ها بوده و هستم و از نشست با رسانه ها استقبال میکنم.
یادآور می‌شود نشست صمیمی نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه به همت کانون بسیج رسانه ممسنی برگزار شد.

9
2
3
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6108 sec