شناسه خبر: 49580 منتشر شده در مورخ: 1397/3/17 ساعت: 12:33 گروه: استان ها  

بیانیه سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات 70 ساله رژیم غاصب صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس از مردم استان و اصحاب رسانه برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

بیانیه سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی بمناسبت روز جهانی قدس

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات 70 ساله رژیم غاصب صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس از مردم استان و اصحاب رسانه برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

 در این بیانیه آمده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، میراث به جا مانده از حضرت امام خمینی (ره) یعنی روز جهانی قدس است که مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را به نمادی از همبستگی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و آزادی خواهان جهان و سمبل ظلم ستیزی و قیام ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران قدس تبدیل نمود.

رژیم صهیونیستی در ادامه 70 سال تجاوز و اشغال گری، در ماههای اخیر نیز با جنایتهای زیادی در سرزمین های اشغالی فلسطین دست های خود را به خون فلسطینی ها آلوده کرده و دولت آمریکا نیز با توطئه انتقال سفارت خود به قدس شریف، مهر تاییدی بر این جنایات زده است، لذا روز قدس امسال به یکی از حساس ترین مقاطع تاریخی در موضوع فلسطین تبدیل شده است که مسلمانان و آزادی خواهان جهان با درک این حساسیت و در حمایت از مردم مظلوم و تحت ستم و اشغال فلسطین و مبارزات مشروع آنان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.

سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی ضمن  محکوم کردن جنایات 70 ساله رژیم اشغالگر و همچنین انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، از مردم شهیدپرور استان و به ویژه اصحاب رسانه و خانواده هایشان دعوت می کند تا در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله) باشکوهتر از سنوات گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند./ز


 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6849 sec