شناسه خبر: 49563 منتشر شده در مورخ: 1397/3/13 ساعت: 13:17 گروه: استان ها  
اردوی رسانه‌ای خبرنگاران زاهدانی برگزار شد

اهدای جهیزیه به هزار زوج جوان سیستان و بلوچستان از جانب رهبر انقلاب/ خبرنگاران هم آنچه می‌باید به کار گرفتند

اردوی رسانه‌ای خبرنگاران زاهدانی به منظور پوشش رسانه ای اهدای هزار جهیزیه از جانب مقام معظم رهبری به جوانان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

اهدای جهیزیه به هزار زوج جوان سیستان و بلوچستان از جانب رهبر انقلاب/ خبرنگاران هم آنچه می‌باید به کار گرفتند
به گزارش بسیج رسانه، اردوی رسانه‌ای خبرنگاران زاهدانی به منظور پوشش رسانه ای اهدای هزار جهیزیه از جانب مقام معظم رهبری به جوانان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
 
 
 
در این مراسم هزار جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به نوعروسان و نودامادان با ارزشی بالغ بر 3 میلیارد تومان توسط قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروزمینی سپاه و جمعی از مسئولان نظامی، انتظامی و اداری استان و اقشار مختلف مردم توزیع شد.
 
 
 
سردار پاکپور در حاشیه مراسم اهدای هزار جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به زوج های جوان سیستان و بلوچستان، در خصوص جایگاه استان در امور کاری سپاه، افزود: با توجه به شرایط این خطه، سیستان و بلوچستان اولویت اول سپاه پاسداران در زمینه های مردم یاری، مردم داری و محرومیت زدایی قرار گرفته است.
 
 
 
وی ادامه داد: سپاه پاسداران در تمامی حوزه ها، معضلات و مشکلات موجود در سیستان و بلوچستان ورود پیدا کرده و از تمام توان خود برای رهایی این منطقه از این مشکلات درحال بهره گیری است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران نیز تصریح کرد: بیش از 20 هزار طرح محرومیت زدایی تاکنون در سیستان و بلوچستان توسط سپاه اجرا شده و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
 
 
وی اضافه کرد: سپاه پاسداران در زمینه محرومیت زدایی اقدامات بسیار خوبی تاکنون در این استان انجام داده که این امر موجب امنیت پایدار در این نقطه از ایران اسلامی شده است، وظیفه خود می دانیم علاوه بر ماموریت سازمانی که تامین امنیت می باشد، در کنار مردم بوده و با توجه به توانی که داریم در غم و شادی آنان شریک باشیم.
 
 
وی تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه پاسداران از زمانی که امنیت سیستان و بلوچستان را برعهده گرفت، اقداماتی در زمینه رفع محرومیت این استان انجام داده و تمام توان خود را برای رفع محرومیت در کشور بکار گرفته است.
 
 
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: ارتقای معیشت مردم در تامین امنیت پایدار بسیار حائز اهمیت است بنابراین سپاه پاسداران جدای از تامین امنیت به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم می باشد که در این زمینه سپاه پاسداران تاکنون اقدامات بسیار خوبی در زمینه رفع محرومیت و اشتغالزایی در کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان انجام داده است.
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0662 sec