شناسه خبر: 49559 منتشر شده در مورخ: 1397/3/13 ساعت: 09:29 گروه: کرمانشاه  
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

اعزام بیش از یک هزار مبلغ به نقاط مختلف استان در طول ماه مبارک رمضان

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: در طول ماه مبارک رمضان یک هزار و 570 تن از خواهران و برادران مبلغ جهت تبلیغ به مناطق روستایی، محروم، شهری اعزام شده اند.

اعزام بیش از یک هزار مبلغ به نقاط مختلف استان در طول ماه مبارک رمضان

 

مجتبی فتح الهی نژاد معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه با بیان اینکه از بین مبلغان اعزامی 600 مبلغ مقیم و 970 مبلغ دیگر غیر مقیم و اعزامی از حوزه علمیه قم هستند، اظهار داشت: خواهران و برادران مبلغ در طول ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف استان جهت برگزاری نماز جماعت، کلاس هاس قرآنی، پرشس و پاسخ به جوانان اعزام شده اند.

 

 

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: همچنین مبلغان با برگزاری شب های قدر و دیگر برنامه ها تا پایان ماه مبارک رمضان در مساجد روستایی، شهری به تبلیغ خواهند پرداخت و در نقاط مختلف شهر نیز کلاس های قرآن برگزار می شود و موسسات قرآنی نیز در طول این ماه فعال هستند.

 

فتح اللهی نژاد با بیان این مطلب که از ابتدای ماه مبارک رمضان در سطح مساجد، حسینیه ها بحث های قرآنی فعال بوده است، افزود: برگزاری این کلاس ها با توجه به شرایط محل در دو نوبت صبح و ظهر برگزار می شود و همچنین روحانیون با همکاری مردم در مساجد مختلف  اقدام به برپایی سفره افطار و اطعام نیازمندان و روزه داران می کنند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.4376 sec