شناسه خبر: 49558 منتشر شده در مورخ: 1397/3/12 ساعت: 14:00 گروه: استان ها  

راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی

دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی راه اندازی شد.

راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در آذربایجان غربی

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی،  یوسف حق دوست، رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: آذربایجان غربی امسال برای نخستین بار جشنواره رسانه ای ابوذر را برگزار خواهد کرد و در تلاش هستیم در تعامل با دستگاههای فرهنگی و هم اندیشی با صاحبان فکر واندیشه به صورت مطلوب مجری این رویداد بزرگ فرهنگی- رسانه ای استان باشیم.

وی با اشاره به آغاز بکار ستاد هماهنگی جشنواره رسانه ای ابوذر در استان، خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیم اعضای ستاد، دبیرخانه دائمی این جشنواره برای برنامه ریزی و انجام متمرکز امور در سازمان بسیج رسانه استان راه اندازی شد.

حق دوست گفت:  توسعه و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی با تولیدات فرهنگی و هنری و همچنین فضاسازی و بزرگداشت مناسبت های انقلابی از اهداف برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر است که امیدواریم در پایان جشنواره به این اهداف برسیم.

دبیر جشنواره رسانه‌ای رسانه ای ابوذر آذربایجان غربی در ادامه به قالب های جشنواره ابوذر اشاره کرد و افزود: قالب‌های عکس، یادداشت یا سرمقاله، خبر، گزارش، مصاحبه، کاریکاتور و موشن‌گرافی برای نخستین دوره جشنواره ابوذر در آذربایجان غربی انتخاب شده است.

 حق دوست افزود: این جشنواره محورهای مختلفی از جمله "مقاومت و دفاع مقدس"، "مسائل صنفی خبرنگاران"، "بصیرت و دشمن‌شناسی"، "اقتصاد مقاومتی"، "حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی"، "مبارزه با آسیب‌های اجتماعی" و "خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی" را به خود اختصاص می‌دهد.

رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با اشاره به احتمال افزوده شدن چند موضوع استانی به محورهای جشنواره، تصریح کرد: هفته آتی محورهای مشخص شده که به تأیید اعضای ستاد خواهد رسید، در قالب فراخوان جشنواره رسانه‌ای ابوذر منتشر شده و در اختیار اهالی رسانه و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد./ز

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6314 sec