شناسه خبر: 49481 منتشر شده در مورخ: 1397/2/26 ساعت: 13:43 گروه: استان ها  
در آستانه ماه مبارک رمضان؛

مسوول سازمان بسیج رسانه در گردهمایی طلایه داران تبلیغ حضور یافت

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در گردهمایی طلایه داران تبلیغ در آستانه ماه مبارک رمضان حضور یافت.

مسوول سازمان بسیج رسانه در گردهمایی طلایه داران تبلیغ حضور یافت

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در گردهمایی طلایه داران فردا در آستانه ماه مبارک رمضان که پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از مسوولان، مبلغان و روحانیون در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه برگزارشد، حضور یافت.

 

موحد در این گردهمایی با بیان اینکه بر اساس فرمان منشور جهادی مقام معظم رهبری از ذخیره عظیم الهی و ظرفیت نمایندگی آستان قدس رضوی رمز گشایی شد، افزود: تشکیل نمایندگی آستان قدس رضوی حرکتی بود که باعث ترویج و نشر فرهنگ رضوی در استان ها شد.

 

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: منشور دوم این حرکت آموزش خادمیاران رضوی بود که در کنار تشکیل خیمه امام رضا(ع) دفتر خادمیاری و جذب تشکیل شد و هفت گروه از برادران و یک گروه از خواهران ملبس به خادمیاری امام رضا(ع) شدند.

 

موحد گفت: در دهه کرامت ما اجتماعات 10 هزار و15 هزار نفری را داشته ایم و همچنین کاروان زیر سایه خورسید نیز در استان کرمانشاه به حرکت در آمد و به نقاط مختلف استان سفر کرد.

 

وی با بیان اینکه 700 نفر از خواهران و برادران در کارگروه جهادی ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: در زلزله سال گذشته غرب استان  قرارگاه  امام رضا(ع) با حضور 4 هزارو 500 نیرو در زمینه فنی و مهندسی وارد خدمت رسانی به زلزله زدگان شد و در چندین مرحله خودرو های حامل اقلام مورد نیاز آسیب دیدگان به منطقه اعزام شد.

 

موحد خاطر نشان کرد: ما از مبلغان انتظار داریم که به ترویج فرهنگ رضوی قرارگاه امام رضایی ها بپردازند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0949 sec