شناسه خبر: 49479 منتشر شده در مورخ: 1397/2/26 ساعت: 13:07 گروه: استان ها  

برگزاری اولین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه سیستان و بلوچستان

اولین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

برگزاری اولین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه سیستان و بلوچستان

به گزارش بسیج رسانه، اولین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان با حضور اعضای شورا و مدیران رسانه های این استان در زاهدان برگزار شد.

 

در این جلسه که با حضور سردار معروفی، فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان برگزار شده بود مسائل مرتبط با اهداف راه‌اندازی این هیئت مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی در این دیدار ضمن پرداختن به اهمیت رسانه و اصحاب رسانه در جامعه اظهار داشت: اصحاب رسانه با توجه به تاثیر گزاریی که در جامعه دارند می‌توانند فرهنگ خرید کالای ایرانی را در بین افراد نهادینه وفرهنگ سازی کنند.

 

سردار معروفی با تاکید بر این مطلب که حمایت از کالای ایرانی یک شعار نبوده بلکه یک فتوا از سوی مقام معظم رهبری است وهمگان وظیفه دارند به این مهم عمل کنند، اظهار داشت: رسانه به عنوان یک ظرفیت میتواند بستر‌ها را برای تحقق شعار حمایت از کالای داخلی و حمایت از تولیدات ایرانی فراهم کند.

 

وی افزود: اهالی رسانه با قلم خود مردم را نسبت به چالش‌ها و معضلات موجود در جامعه آگاه سازند و با جهت دهی افکار عمومی، راه را برای تحقق شعار سال هموار سازند.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هرکدام از اصحاب رسانه می‌توانند در ترویج، تبلیغ و حمایت از تولید ملی موثر بوده و امید را به جامعه تزریق کنند.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0356 sec