شناسه خبر: 49475 منتشر شده در مورخ: 1397/2/26 ساعت: 11:17 گروه: استان ها  

تشکیل شبکه خبرنگاران محرومیت‌زدایی گیلان

شبکه خبرنگاران محرومیت‌زدایی گیلان با همکاری مجمع عالی بسیج رسانه و کمیته امداد این استان تشکیل می‌شود.

تشکیل شبکه خبرنگاران محرومیت‌زدایی گیلان

به گزارش بسیج رسانه استان گیلان، علیرضا محمدی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان و جمعی از مدیران ستادی این اداره کل و علیرضا خاکپور رئیس مجمع عالی بسیج رسانه گیلان از طرح های محرومیت زدایی کمیته امداد در حومه شهر رشت بازدید کردند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان در این بازدید مشترک با بیان اینکه کمیته امداد سفیر مهربانی و پل ارتباطی خیران و مددجویان است، اظهار داشت: رسانه ها می توانند سبب افزایش مشارکتهای مردمی در محرورمیت زدایی از مددجویان شوند.

علیرضا محمدی با اشاره به ساخت مسکن محرومان در گیلان افزود: تحولی عظیم در حوزه فعالیتهای کمیته امداد در سراسر کشور ایجاد شده است.

وی خواستار تشکیل کمپین رسانه ای محرومیت زدایی در گیلان شد و تاکید کرد: خیران گیلانی در کشور زبانزد هستند و تمام تلاشمان استمرار ارتباط با عموم خیران بوده و در همین راستا با 110 موسسه خیریه جلسه مشترکی برگزار می کنیم.

رئیس مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان نیز در این بازدید اظهار داشت: این مجمع با حضور نخبگان رسانه و فضای مجازی استان گیلان آماده هرگونه همکاری در راستای محرومیت زدایی است.

علیرضا خاکپور با تقدیر از مدیران کمیته امداد استان گیلان افزود: باید تلاش شود تا فعالیتهای کمیته امداد بیش از پیش برای مردم از طریق رسانه ها بیان شود.

 در این بازدید از سه واحد مسکونی در حال ساخت خیران کمیته امداد گیلان و همچنین از یک خانوار نیازمند کمک خیران سرکشی به عمل آمد که مدیرکل کمیته امداد گیلان برای عضو گیری این خانواده دستورات لازم را صادر کرد.

همچنین در راستای گسترش همکاری های خیریه اصحاب رسانه، شبکه خبرنگاران محرومیت‌زدایی گیلان با همکاری مجمع عالی بسیج رسانه و کمیته امداد این استان تشکیل می‌شود.

انتهای پیام/

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 1.5776 sec