شناسه خبر: 49465 منتشر شده در مورخ: 1397/2/24 ساعت: 11:28 گروه: استان ها  
مسوول سازمان بسیج اساتید و طلاب استان کرمانشاه:

اعزام طلاب و روحانیون به سراسر استان در ماه مبارک رمضان

مسوول سازمان بسیج اساتید و طلاب استان کرمانشاه گفت: در طول ماه مبارک رمضان در پایگاههای مقاومت بسیج و کانون های مساجد استان توسط طلاب خواهر برنامه های مذهبی و فرهنگی مختلفی برگزارمی شود.

اعزام طلاب و روحانیون به سراسر استان در ماه مبارک رمضان

 

سجاد کریمی مسوول سازمان بسیج اساتید و طلاب استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، اظهار داشت: علاوه بر اعزام مبلغ در ماه مبارک رمضان در طول سالجاری اعزام طلاب به نقاط مختلف استان نیز ادامه خواهد داشت.

 

 مسوول سازمان بسیج اساتید و طلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه دشمن تلاش می کند که در مقابل اسلام ناب بایستد، افزود: یکی از ضروری ترین تشکل ها بسیج طلاب است که باید تمام توان خود بگذارند تا چارچوب های اسلام ناب در اختیار مردم قرار بدهد.

 

 

 کریمی گفت: از ابتدای سال تا کنون  بیش از 200 روحانی در قالب روحانیان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شده اند.

 

وی تصریح کرد: روحانیون در اردوی چهار روزه مناطق عملیاتی جنوب و دو  روزه غرب در قالب اردوهای راهیان نور به منطقه اعزام شدند که در این اردوها مباحث عقیدتی، سیاسی، بصیرتی را در اختیار زائران قرار دادند.

 

 این مسوول با اشاره به وقوع زلزله سال گذشته در غرب استان، اظهار داشت: طی فراخوان برای اعزام طلاب به منطقه بیش از یک هزارو 300 روحانی از سراسر کشور در قالب اردوهای جهادی توسط سازمان بسیج اساتید و طلاب به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.7166 sec