شناسه خبر: 49460 منتشر شده در مورخ: 1397/2/22 ساعت: 13:06 گروه: کرمانشاه  
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

سازمان بسیج رسانه در چندین مرحله خبرنگاران را به مناطق زلزله زده اعزام کرد

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: سازمان بسیج رسانه استان در چندین مرحله خبرنگاران را برای تهیه خبر، گزارش و مصاحبه با مسوولان به مناطق زلزله زده اعزام کرد.

سازمان بسیج رسانه در چندین مرحله خبرنگاران را به مناطق زلزله زده اعزام کرد

 

 

حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه به همکاری سازمان بسیج رسانه و نمایندگی آستان قدس رضوی در تهیه و توزیع اقلام مورد نیاز آسیب دیدگان در زلزله سال گذشته استان اشاره کرد و اظهار داشت: با وقوع زلزله در غرب استان سازمان بسیج رسانه و نمایندگی آستان قدس رضوی در استان با تشکیل جلسه های متعددی اقدام به کمک و امداد سانی درمناطق زلزله زده کردند.

 

 

موحد افزود: سازمان بسیج رسانه در چندین مرحله خبرنگاران را برای تهیه گزارش از مناطق زلزله زده و مصاحبه با مسوولان در راستای بهبود اوضاع آسیب دیدگان در مناطق زلزله زده اعزام کرد.

 

 

وی در ادامه با بیان اینکه نمایندگی آستان قدس رضوی ظرفیت بالایی در همکاری و تعامل با نهادهای تاثیر گذار در راستای محرومیت زدایی، ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارد، گفت: از زمان افتتاح آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه تا کنون طرح های مختلفی در مناطق محروم  با هدف کمک به توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی انجام شده است.

 

 وی همچمنین تصریح کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از کالای ایرانی با حضور خبرنگاران نشست خبری با مسوولان شهرستان صحنه برگزار کردیم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.6122 sec