شناسه خبر: 49448 منتشر شده در مورخ: 1397/2/19 ساعت: 11:03 گروه: کرمانشاه  
پدر شهید مدافع حرم:

فرزندم در وصیت نامه خویش به پیروی از امام خامنه ای تاکید کرده است

یک پدر شهید مدافع حرم با بیان اینکه فرزند شهیدم در وصیت نامه خویش به پیروی از امام خامنه ای تاکید کرده اند، گفت: افتخار می کنم که فرزندم در راه دفاع از دین و وطن علیه تروریست های تکفیری بشهادت رسیده من و دیگر فرزندانم آمادگی دفاع از اسلام مقام معظم رهبری و کشور را در هر لحظه داریم.

فرزندم در وصیت نامه خویش به پیروی از امام خامنه ای تاکید کرده است

 

جواد کریمی پدر شهید مدافع حرم"مرتضی کریمی" در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، اظهار داشت: شهید مرتضی در وصیت نامه خود تاکید کرده است" که هر کجا می روید پیام مرا برسانید و همواره پیرو فرمایش مقام معظم رهبری باشید که ایشان بهترین زمان شناس و دشمن شناس هستند و اگر پیرو فرمان امام خامنه ای باشید هیچ گاه گمراه نمی شوید و در مقابل دشمن تا آخرین نفس از نظام و رهبری دفاع کنید".

 

این پدر شهید مدافع حرم با بیان اینکه فرزندم سال 94 در حلب سوریه منطقه "خان طومان" در مبارزه با گروه تروریستی داعش به شهادت رسید، افزود: پیکر وی هنوز به وطن برنگشته است من و دیگر فرزندانم در راه دفاع از اسلام، امام خامنه ای و وطن در هر لحضه آمادگی داریم.

 

کریمی در توصیف فرزند شهیدش گفت: شهید مرتضی جاذبه خوبی در بین مردم داشت و نسبت به مردم چه پیر و کودک تواضع و ادب داشته و با آنها دوست بود.

 

 

وی در ادامه تصریح کرد: پیام من بعنوان پدر شهید همان پیام شهدا یعنی پیروی از فرمایش رهبری است که بنا بر وصیت فرزندم اگر مردم پیرو فرمایش مقام معظم رهبری باشند هرگز گمراه نمی شوند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.5033 sec