شناسه خبر: 49357 منتشر شده در مورخ: 1397/1/27 ساعت: 11:02 گروه: کرمانشاه  
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

اصحاب رسانه و مسوولان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری عزم جدی داشته باشند

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری برنامه های مختلفی از جمله حرکت کاروان اصحاب رسانه و برگزاری نشست خبری با مسوولان را در شهرستان های استان در دستورکار قرار خواهیم داد.

اصحاب رسانه و مسوولان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری عزم جدی داشته باشند

 

حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، اظهار داشت: مقام معظم رهبری سالجاری را بنام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند که سازمان بسیج رسانه استان نیز در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری برنامه هایی را در قالب نشست خبری و گفتگوی اصحاب رسانه با مسوولان در طول سالجاری خواهد داشت.

 

مسوول سازمان بسیج رسانه با بیان این مطلب که امروز نظام جمهوری اسلامی به اتکا بر آموزه های خود پیشرفت هایی را در زمینه های مختلف داشته است، خاطر نشان کرد: جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری اصحاب رسانه و مسوولان در تعامل با یکدیگر در راستای حمایت از کالای ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی عزم جدی داشته باشند.

 

موحد افزود: قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده اتکا به قدرت خداوند است و ملت ایران با عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره موفق عمل کرده و در هر صحنه ای سربلند بیرون آمده است.

 

وی با اشاره به ظرفیت های استان در زمینه های مختلف، گفت: نشست مسوولان و اصحاب رسانه موجب می شود ضمن معرفی ظرفیت های هر شهرستان زمینه ی رونق استان نیز فراهم شود.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.4026 sec