شناسه خبر: 49352 منتشر شده در مورخ: 1397/1/25 ساعت: 21:54 گروه: استان ها  
سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان:

ترامپ و همدستانش بدانند که پایان جنایتکاران تباهی است

سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در پی حمله کشورهای غربی به سوریه بیانیه ای را صادر کرد.

ترامپ و همدستانش بدانند که پایان جنایتکاران تباهی است

به گزارش بسیج رسانه، سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان در پی حمله کشورهای غربی به سوریه طی بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد.

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

 

جمهوری اسلامیهمچون گذشته در کنار گروههای مقاومت حاضر خواهد بود و آمریکا نیز قطعاً در اهداف خود در منطقه، شکست خواهد خورد. بنده صریحاً اعلام می کنم رئیس جمهور امریکا، رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکار هستند. امام خامنه ای(مدظله العالی) – 25/1/97

 

جنایت مثلث شوم غرب یعنی آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله به سوریه نشان از نیت پلید آنان در حمایت از تروریسم دارد و اکنون که تروریست های جنایتکار را که دستشان به خون مردم بی گناه سوریه آلوده است، در آستانه شکست می بینند تلاش دارند تا با هدف قرار دادن ارتش سوریه و جبهه مقاومت اسلامی جانی تازه به این جنایتکران بدهند.

 

امروز از این حمله که به اذعان خود تروریست ها بی فایده و از سر حماقت بود آن هایی خوشحالند و رقص شادی می کنند که نیتشان تیشه به ریشه اسلام زدن است، همان هایی که شبانه روز برای نابودی اسلامی ناب و جبهه مقاومت اسلامی برنامه ریزی و تلاش می کنند.

 

همزمانی سفرهای ولی عهد رژیم سعودی به کشورهای حمله کننده به سوریه، نشان از فساد این خاندان ملعون دارد که با وجود ادعای خادمی حرمین شریفین، در حال خیانت و ضربه زدن به اسلام هستند.

 

اما ترامپ و همدستانش و کشورهای حمایت کننده از این جنایت بدانند که حزب الله پیروز است و پایان جنایتکاران تباهی است و ان شاالله به زودی گلبانگ تکبیر در سراسر جهان شنیده خواهد شد.

 

سازمان بسیج رسانه استان سیستان و بلوچستان ضمن محکومیت جنایت کشورهای غربی در حمله به سوریه اعلام می دارد که تا پیروزی کامل بر پای پیمان انقلاب ایستاده است.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0949 sec