شناسه خبر: 49346 منتشر شده در مورخ: 1397/1/23 ساعت: 11:40 گروه: کرمانشاه  
بخشدار مرکزی شهرستان صحنه:

تعامل با اصحاب رسانه را در طول سالجاری در دستور کار قرار خواهیم داد

بخشدار مرکزی شهرستان صحنه گفت: بخش مرکزی صحنه دارای چهار دهستان و 83 روستا که با جمعیت نزدیک به 19 هزار نفری ظرفیت مناسبی در حوزهای مختلف گردشگری، کشاورزی و...دارد.

تعامل با اصحاب رسانه را در طول سالجاری در دستور کار قرار خواهیم داد

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، حسن امامی بخشدار مرکزی شهرستان صحنه در نشست خبری که با همت سازمان بسیج رسانه در راستای تحقق منویات مقام معظم در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با حمایت فرمانداری و سرمایه گذار بخش خصوصی با جذب اعتبار در حوزه گردشگری در مجموعه تفریحی عین القاضی برنامه ریزی برای جذب گردشگر صورت گرفته است که اگر محقق شود این منطقه جزو مناطق هدف گردشگری منحصر بفرد استان خواهد بود.

 

بخشدار مرکزی شهرستان صحنه با بیان اینکه در سراب سریجان،در بند گروس و دیگرمناطق گردشگری شهرستان جاذبه های منحصربفردی وجود دارد، تصریح کرد: در پاییز سال گذشته در دهستان خدابنده جشنواره "گلاریژان "داشته ایم که در این زمینه در تعامل با فعالان فضای مجازی اقدامات موثری در معرفی آن صورت گرفت.

 

امامی گفت: جهت توسعه پایدار روستایی بعنوان قلب تپنده در سال گذشته از مجموعه هشت میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته بیش از سه میلیارد تومان در بخش روستایی هزینه شده است.

 

وی با بیان اینکه در بخش منایع دهیاریها از ابتدای سال 93 تا کنون بیش از دو میلیارد تومان در جهت بهبود وضعیت عمرانی بخش مرکزی شهرستان اختصاص یافته است که این نوید خوبی در وضعیت عمرانی است.

 

امامی خاطر نشان کرد: تکمیل شبکه های آب شرب بخش مرکزی در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید و حدود یک و نیم کیلومتر خط انتقال آب شرب در دهستان خدابنده لو صورت گرفته و دربیش از 10 روستا خطوط آسفالت انجام شده است.

 

وی گفت: با حمایت فرمانداری و مدیر کل جهاد کشاورزی بیش از هفت کیلومتر انتقال آب کانال های سنتی کشاورزی انجام شده که این نقش مکثری در مدیریت آب و باغات اراضی دارد.

 

بخشدار مرکزی شهرستان صحنه گفت: درصدد هستیم در جلسات آینده با اصحاب رسانه بگونه ی تخصصی در حوزه های مختلف تعامل داشته باشیم.

رسانه
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.4106 sec