شناسه خبر: 49343 منتشر شده در مورخ: 1397/1/23 ساعت: 10:35 گروه: استان ها  
حجت‌الاسلام والمسلمین ستوده:

رسانه‌ یک تکنیک استراتژیک در دنیا است

حجت‌الاسلام والمسلمین ستوده گفت: رسانه‌ یک تکنیک استراتژیک در دنیا است و در جامعه امروزی هیچ قدرتی به اندازه رسانه نمی‌تواند در تربیت اثرگذار باشد.

رسانه‌ یک تکنیک استراتژیک در دنیا است

به گزارش بسیج رسانه، مسئول بسیج رسانه استان اردبیل به همراه رییس اتاق اندیشه‌ورز و نماینده مربیان انجمن‌های صالحین قشر با حجت الاسلام و المسلمین مهدی ستوده، استاد یار قشر رسانه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فعالیت‌ها انجمن‌های قشری بررسی و برای ایجاد گروه‌های مختلف و تعریف موضوعات در این گروه‌ها و هدایت ذهنی و کمک به تهیه محتوای تاثیرگذار تبادل نظر شد.

در ادامه این دیدار تربیت مربیان سواد رسانه‌ای با هدف استادپروری رسانه با محتوای قوی و تحلیل موضوعات و مبارزه با جنگ روانی دشمنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین ستوده، رسانه‌ را یک تکنیک استراتژیک در دنیا معرفی کرد و افزود: در جامعه امروزی هیچ قدرتی به اندازه رسانه نمی‌تواند در تربیت اثرگذار باشد و با توجه به اینکه این تکنیک بیشتر در دست دشمنان است لازم است ما به غیر از استفاده از تکنیک رسانه در تعلیم عقاید مختلف اجتماعی، دینی، فرهنگی، سیاسی و جواب شبهات اقدامات مناسبی انجام دهیم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0994 sec