شناسه خبر: 49342 منتشر شده در مورخ: 1397/1/23 ساعت: 10:20 گروه: کرمانشاه  
رئیس شورای اسلامی شهرستان صحنه:

در تعامل با اصحاب رسانه؛ می توانیم ظرفیت های گردشگری شهرستان را معرفی کنیم

رئیس شورای اسلامی شهرستان صحنه از تعامل با اصحاب رسانه در راستای معرفی ظرفیت های شهرستان استقبال کرد و گفت: در تعامل با اصحاب رسانه می توان ظرفیت های گردشگری شهرستان را معرفی کرده و با ایجاد موقعیت مطلوب زمینه را برای اشتغالزایی بیشتر در صحنه بوجود آورد.

در تعامل با اصحاب رسانه؛ می توانیم ظرفیت های گردشگری شهرستان را معرفی کنیم

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، تیمور نوری رئیس شورای اسلامی شهرستان صحنه در نشست خبری که با همت سازمان بسیج رسانه بمنظور حمایت از کالای ایرانی و تحقق منویات مقام معظم رهبری با حضور مسوولان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان صحنه برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان صحنه با داشتن اماکن تفریحی و مناطق گردشگری بسیاری از جمله مجتمع فرهنگی _رفاهی دربند، ظرفیت بالایی در زمینه گردشگری دارد که می توان با بهره گیری از این ظرفیت در جهت اشتغالزایی شهرستان استفاده کرد.

 

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان صحنه گفت: با حمایت فرمانداری شهرستان تا کنون دو بار از سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری در مجتع تفریحی دربند دعوت کرده ایم، اما بدلیل عدم طرح جامع گردشگری و توجیه اقتصادی سرمایه گذاری صورت نگرفته است.

 

نوری با اشاره به اینکه طرح جامع گردشگری در دست اقدام قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: در شورای شهر جهت سرمایه گذاری در مجموعه فرهنگی- تفریحی دربند تمرکز شده که تا پایان سالجاری موفق به جذب سرمایه گذار در این مجموعه شویم.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2993 sec