شناسه خبر: 49331 منتشر شده در مورخ: 1397/1/22 ساعت: 10:44 گروه: استان ها  

جلسات اخلاق رسانه با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی برگزار می شود

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: جلسات اخلاق رسانه ای با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به صورت منظم و با موضوعات مختلف برگزار می شود.

جلسات اخلاق رسانه با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی برگزار می شود

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، یوسف حق دوست، در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به پیگیری های سازمان بسیج رسانه استان در خصوص برگزاری جلسات اخلاق رسانه ای با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، گفت: در دیدار جمعی از اصحاب رسانه استان با حجت الاسلام والمسلمین قریشی همزمان با سالروز شهادت شهید آوینی، این موضوع بار دیگر مطرح شد و خوشبختانه امام جمعه ارومیه موافقت کردند.

وی ادامه داد: دیدار اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در استان در نخستین ماه از سال جاری در واقع آغاز جلسات اخلاق رسانه ای بود که امیدواریم به صورت مستمر و منظم ادامه یابد.

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی افزود: رسانه ها برای انجام وظیفه اطلاع رسانی، تنویر افکار عمومی و بالا بردن فرهنگ عمومی جامعه در کنار برخورداری از سواد رسانه ای و تخصص لازم باید با موازین شرعی، اخلاقی و همچنین معیارهای حق الناس آشنایی داشته باشند که همه این موارد در قالب جلسات اخلاق رسانه ای طرح می شود.

وی، نماینده ولی فقیه در استان را بهترین شخصیت برای بیان اخلاق مطرح کرد و گفت: بهره گیری از رهنمودهای حجت الاسلام والمسلمین قریشی که تربیت یافته در خانواده ای مذهبی و مردمی است و به عنوان شخصیت علمی، دانشگاهی و روحانی فاضل و عالم فرصت مغتنمی برای اصحاب رسانه استان است.

حق دوست خاطرنشان کرد: امام جمعه ارومیه خواستار تعامل با اصحاب رسانه استان است تا از ظرفیت رسانه ای استان بیش از پیش در پیشبرد اهداف نظام و همچنین پیگیری مطالبات رهبری بهره گیری شود.

وی خاطرنشان کرد: بیانات و رهنمودهای امام جمعه ارومیه افق روشنی را برای اصحاب رسانه و به ویژه خبرنگاران برای پیگیری مطالبات رهبری و حل مشکلات مردم ترسیم خواهد کرد./ز

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7536 sec