شناسه خبر: 49330 منتشر شده در مورخ: 1397/1/22 ساعت: 09:14 گروه: کرمانشاه  
فرماندار شهرستان صحنه:

رسانه ها نقش موثری در ترویج استفاده از کالاهای ایرانی دارند

فرماندار شهرستان صحنه گفت: اگر فرهنگ مصرف خویش را در راستای کاهش وابستگی به کالاهای خارجی مدیریت کنیم در زمینه تولیدات داخلی خودکفا خواهیم شد.

رسانه ها نقش موثری در ترویج استفاده از کالاهای ایرانی دارند

 

به گزارش خبرنگار بسیج رسانه کرمانشاه، نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان صحنه در نشست خبری که با همت سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از کالای ایرانی در سالن جلسات شهرستان صحنه برگزار شد، اظهار داشت: باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی استفاده از کالاهای خارجی را کاهش داده و در صورت توجه به هویت اسلامی _ایرانی خود فرهنگ ما رشد و ارتقاء خواهد یافت.

 

فرماندار شهرستان صحنه با بیان این مطلب که بمنظور تحقق اقتصاد مقاومتی باید توجه مردم به استفاده از کالاهای ملی معطوف شود، افزود: با توجه به اینکه کشور ما در زمینه ی معادن زیر زمینی غنی است باید فرصتی را پیش آوریم که با بکار گیری جوان تحصیل کرده تولیدات داخلی رونق گرفته و با تولید محصولات با کیفیت  قدرت رقابت با محصولات خارجی را بالا ببریم.

 

فرزادی پور به نقش موثر رسانه ها در زمینه اصلاح فرهنگ مردم و ترویج استفاده از کالاهای ایرانی اشاره کرد و افزود: افرادی که در مناصب مختلف قرار گرفته اند باید نقش خویش را در تشویق مردم به استفاده از کالای داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی بخوبی انجام دهند و در اینصورت می توان به موقعیت های عالی دست یافت.

 

وی گفت: کارمندان و مدیران در دستگاههای مختلف اجرایی باید با انگیزه و علاقه پای کار باشند و لازم است کسانی که دارای تریبون هستند نیازهای مردم را شناخته و آنرا برای اصلاح جامعه ی خویش بکار گیرند.

 

این نشست خبری با همت سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه  و توسط کانون بسیج رسانه شهرستان صحنه در راستای گسترش تعاملات بین اصحاب رسانه و مسوولان بمنظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در سالجاری با حضور مسوول سازمان بسیج رسانه استان، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر، بخشدار شهرستان صحنه و اصحاب رسانه در این شهرستان برگزار شد. 

اردو
اردو
اردو
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0674 sec