شناسه خبر: 49322 منتشر شده در مورخ: 1397/1/20 ساعت: 13:30 گروه: استان ها  
مدیر کانون بسیج رسانه ارومیه:

اصحاب رسانه برای معرفی و تبیین شاخصه‌های هنر ایرانی اسلامی آمادگی دارند

مدیر کانون بسیج رسانه ارومیه از آمادگی قشر بسیج رسانه برای معرفی شاخصه‌های هنر اصیل ایرانی و اسلامی خبر داد.

اصحاب رسانه برای معرفی و تبیین شاخصه‌های هنر ایرانی اسلامی آمادگی دارند

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، حسین علیزاده در دیدار صمیمی جمعی از اعضای کانون بسیج رسانه ارومیه با رئیس حوزه هنری  انقلاب اسلامی آذربایجان غربی به مناسبت شهادت شهید آوینی و فرارسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی افزود: اصحاب رسانه در این استان به ویژه مرکز استان برای معرفی شاخصه‌های هنر اصیل ایرانی و اسلامی اعلام آمادگی می کنند.

وی فرا رسیدن سالروز شهادت هنرمند فقید مرتضی آوینی را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: هنرمندان متعهد، ارزشی و انقلابی را باید در جامعه اسلامی به بهترین شکل شناساند و آنها را به عنوان الگو به جامعه و نسل جدید معرفی کرد تا ضمن الهام گرفتن از این افراد به فعالیت‌های هنری خود نیز با پشتکار ادامه دهند و ناملایمات آنها را خسته نکند.

مدیر کانون بسیج رسانه ارومیه با بیان اینکه هنر بهترین زبان برای انتقال ارزش‌های اخلاقی و معارف اسلامی به نسل جدید است، اظهار کرد: با استفاده از آثار هنری فاخر و ارزشمند می‌توان جامعه به ویژه نسل جوان را به سمت ارزش‌ها سوق داد و آنها را در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان مصون داشت.

احد هوشمند قره‌باغ، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان غربی نیز در این دیدار اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی در زمان تخصیص بودجه همواره مغفول واقع می شود که امیدواریم مسوولان فرهنگی استان توجه ویژه ای به این حوزه داشته باشند.

وی به برنامه های هفته هنر انقلاب اسامی اشاره کرد و گفت: این ایام فرصت مغتنم و ارزشمند برای شناختن هنر اصیل ایرانی اسلامی است که از این رهگذر باید برای ترغیب مردم جهت فعالیت در این زمینه تلاش شود./ز

 

 

بسیج رسانه
بسیج رسانه
بسیج رسانه
بسیج رسانه
دیدار کانون بسیج رسانه ارومیه با رئیس حوزه هنری استان
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0868 sec