شناسه خبر: 49316 منتشر شده در مورخ: 1397/1/19 ساعت: 11:50 گروه: استان ها  
در دیدار نوروزی فرمانده سپاه فتح با آیت الله ملک حسینی مطرح شد:

ضرورت تشکیل ستاد فرمان مقام معظم رهبری/لزوم تبیین شعار سال در بین آحاد مردم/آیت الله ملک حسینی: باید به خودمان مراجعه کنیم که برخی نصرت ها را ببینیم

ضرورت تشکیل ستاد فرمان مقام معظم رهبری/لزوم تبیین شعار سال در بین آحاد مردم/آیت الله ملک حسینی: باید به خودمان مراجعه کنیم که برخی نصرت ها را ببینیم

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه پرسنل سپاه فتح با حضور در حوزه علمیه برادران در یاسوج، به دیدار نوروزی نماینده ولی فقیه در استان رفتند.

در ابتدای این دیدار، نماینده ولی فقیه در سپاه فتح گفت:در اغاز سال 97 روزهای مبارکی همچون ولادت امام محمد تقی (ع)،میلاد مولای متقیان امام علی (ع) و ایام البیض را مقارن با نوروز امسال داشتیم، ایام شهادت امام هادی (ع)، رحلت بانوی ارزشمند و گرانقدراسلام بی بی حضرت زینب (س) را نیز داشتیم.

حجت الاسلام حسینی صدر بیان کرد: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری، سال 97 ، سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد که در راستای همان اقتصاد مقاومتی است و ایشان فرامینی در باب همین موضوع برای احاد مردم  و مسئولین داشتند.

وی افزود: بعضی ها به رهبر عزیزمان گفتند که چرا اینقدر میگویید اقتصاد مقاومتی و کسی عمل نمیکند پس چرا میگویید؟ اما مقام معظم رهبری در جواب این افراد فرمودند: من میگویم چون میدانم که  اثرگذار است و خواهد بود.

 

حسین صدر ادامه داد: من یک پیشنهاد محضر نماینده ولی فقیه در استان دارم و آن هم اینکه ستاد فرمان مقام معظم رهبری یا سال حمایت ار کالای ایرانی ضروری است برگزار شود، دستورات و راهکارهایی ارایه داده شود تا هم مدیران ارشد، هم مدیران دانشگاه و هم مدیران حوزه حمع شوند و ستادی را تشکیل بدهند و کارهایی را انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان در ادامه گفت: تولیدات در استان باید تقویت شود، امید است که این ستاد در دیگر شهرستان ها هم برگزار شود، در این رابطه مردم باید توجیه شوند تا به کالای ایرانی روی بیاورند که منافعش را برای جامعه و اشخاص ببینید که چقدر است، به نظر میرسد همه مردم به ضرورت این کار پی نبرند ولی اگر این ستاد تشکیل شود و همکاری لازم صورت بگیرد و  مدیران ارشد برای مردم توضیح دهند و بازرسانی برای نظارت بر این ستاد گمارده شود این مهم تحقق پیدا خواهد کرد.

در ادامه نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال جدید برهمه احاد ملت و رهبر عزیزمان مبارک باد این سال جدید بر امام عصر مبارک تر باد.

آیت الله ملک حسینی بیان کرد: در دین از هر فرصت استفاده شده تا با ما صحبت شود، هر تحولی در دنیا که صورت میگرفت نبی مکرم و اهل بیت با ما صحبت میکردند، هر پدیده ای در دنیا رخ میداد را به اتسان ربط میداد تا انسان رشد کند، اگر طبیعا شکوفا میشد و پس از خواب رویش میکرد امامان معصوم سفارشی میکردند.

وی افزود: عید این نیست ک لباس نو بپوشیم، عید این است که از خدا بترسیم، عید یک هشدار برای انسان است ک به فطرت الهی عود کند، امیدواریم همه عید ها رویشی برای رشد ما انسانها باشد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: سال 96 با همه خوبی ها وبدی ها و سختی ها و راحتی هایش گذشت، سال 97 هم میگذرد، امید داشتیم که دغدغه های رهبرمان پایان بپذریرد ولی اینطور نیست، برخی مسئولین گفتند سال 96 سال سختی بود خدا رحم کند که سخت تر نباشد.

آیت الله ملک حسینی در ادامه بیان کرد: شبی مقام معظم رهبری در قم جلسه ای داشتند و چندین نفر خدمت اقا رسیدند و پیشنهاداتی را ارائه دادند، مقام معظم رهبری فرمود نکاتی که عزبزان گفتند درست و به جا بود ولی برخی ار انها آرزو بود، ما باید به خودمان مراجعه کنیم که برخی  نصرت ها را می بینیم ولی برخی نصرت ها را نمی بینیم.

وی افزود: چه کسی فکر میکرد که ایران اینگونه موفق در عرصه های مختلف و منطقه ظاهر شود، اینجاست که نصرت اتفاق افتاد، اما اراده ما این بود ک نام تو بلند شود تا رنج ها و سختی ها و مقاومتهای تو را دیدیم، هرگز زبان باز نکنیم که اگر سال قبل شرایط سختی بود نباید بگوییم که سال 97 سال سخت تری است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد پس از این دیدار با حضور در دفتر امام جمعه یاسوج، با حجت الاسلام حسینی نیز دیدار و گفت و گو کرد.

تصاویر بیشتری از این دیدارها را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0436 sec