شناسه خبر: 49314 منتشر شده در مورخ: 1397/1/18 ساعت: 10:54 گروه: خراسان رضوی  
مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی خبر داد

اکران اختصاصی فیلم سینمایی «به وقت شام» برای اصحاب رسانه

مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: فیلم سینمایی «به وقت شام» برای اصحاب رسانه خراسان رضوی به‌طور اختصاصی اکران می‌شود.

اکران اختصاصی فیلم سینمایی «به وقت شام» برای اصحاب رسانه

عباس محمدیان در گفت‌وگو با روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به نقش مدافعان حرم در تأمین امنیت ایران اسلامی، اظهار کرد: در جهانی که قدرت‌های زورگو به شکل‌های مختلف قصد سلطه بر سرزمین‌های اسلامی را دارند، این مدافعان حرم هستند که اجازه تحقق این اهداف را به آنان نمی‌دهند.

وی، داعش و گروه‌های تروریستی تکفیری را باطن کریه استکبار در منطقه و جهان دانست و ادامه داد: متأسفانه در روزهایی که ملت‌های آزاده جهان قدردان رشادت‌های رزمندگان اسلام در جبهه مقابله با تروریست‌های تکفیری در منطقه هستند، عده‌ای نمی‌خواهند از خواب بیدار شده و حق را بشناسند.

مسؤول بسیج رسانه خراسان رضوی به نقش رسانه‌ها و هنر در بازگو کردن حقایق دفاع از حرم و جنایات داعش اشاره و خاطرنشان کرد: مهم‌ترین ابزاری که می‌توان به کمک آن، حقایقی که در قالب خبر و گزارش‌های خبری نمی‌گنجد را به گوش مردم رساند، ابزار هنر است.

وی افزود: فیلم سینمایی «به وقت شام»، فیلمی گویا و عینی از باطن جریان‌های تروریستی در منطقه است که با زبان هنر و بی‌پرده با مردم سخن می‌گوید، رشادت‌ها رزمندگان اسلام و جنایت‌های دشمنان اسلام در قاب نقره‌ای پرده سینما در کنار هم به نمایش درمی‌آید.

محمدیان گفت: در راستای حمایت از این اثر ارزشی، سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی این فیلم را برای اصحاب رسانه خراسان رضوی به‌طور اختصاصی اکران می‌کند.

وی اضافه کرد: اکران اختصاصی فیلم سینمایی به وقت شام روز پنج‌شنبه 23 فروردین‌ماه در پردیس سینمایی اطلس برگزار می‌شود که اهالی محترم رسانه خراسان رضوی می‌توانند برای حضور، اسم و رسانه خود را به شماره 09904607639 ارسال کنند.

انتهای پیام/

شسیشسی
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0898 sec