شناسه خبر: 49302 منتشر شده در مورخ: 1397/1/15 ساعت: 09:19 گروه: اخبار  

کارنامه «روزنامه‌نگار تراز انقلاب» در شبکه مستند

«روزنامه نگار تراز انقلاب» روایتی از زندگی مرحوم رضا مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر و از روزنامه‌نگاران باسابقه انقلاب اسلامی، ظهر امروز از شبکه مستند بازپخش می‌شود.

کارنامه «روزنامه‌نگار تراز انقلاب» در شبکه مستند

به گزارش بسیج رسانه، این مستند به تهیه‌کنندگی محمدحسین فتاح و کارگردانی حسین ذوالفقاری، روز گذشته دوازدهم فروردین و سیزدهم فروردین ساعت 13:15پخش شد.

«روزنامه‌نگار تراز انقلاب» در گفتگو با خانواده مقدسی و همچنین چهره‌های باسابقه عرصه رسانه و مطبوعات مانند فرشاد مهدی‌پور، مدیرمسئول روزنامه صبح‌نو، پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس، مسعود معینی، مدیر شبکه چهار سیما و محمدسعید احدیان مدیرعامل موسسه مطبوعاتی خراسان و ... به مرور زندگی شخصی، حرفه‌ای و فضائل اخلاقی مرحوم مقدسی پرداخته است.

زنده‌یاد مقدسی از فعالان رسانه‌ای بود که در سال ۱۳۴۶ در مشهد مقدس متولد شد و فعالیت رسانه‌ای را از دوران دانش‌آموزی و با نوشتن در نشریه دانش‌آموزی آغاز و سال‌ها به عنوان خبرنگار فعالیت کرد.

حضور در بخش‌های مختلف تحریریه‌ صدا و سیما، دبیری سرویس‌های جامعه و سیاسی روزنامه جام‌جم، قائم مقامی همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعاملی خبرگزاری مهر و مدیرمسئولی روزنامه بین‌المللی تهران تایمز و... بخشی از سوابق این فعال مطبوعات و چهره فرهنگی است.

این روزنامه نگار تراز انقلاب بهمن ماه سال 96 پس از تحمل ماه‌ها رنج بیماری درگذشت و پیکرش با حضور مردم و بسیاری از چهره‌های سیاسی و فرهنگی و اهالی رسانه به خاک سپرده شد.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1940 sec