شناسه خبر: 4012 منتشر شده در مورخ: 1394/10/28 ساعت: 20:17 گروه: کرمانشاه  

مدیرکل فنی و حرفه ای استان از برگزاری دوره های آموزشی مقدماتی خبرنگاری سازمان بسیج رسانه کرمانشاه بازدید کرد

مدیرکل فنی و حرفه ای استان از برگزاری دوره های آموزشی مقدماتی خبرنگاری سازمان بسیج رسانه کرمانشاه بازدید کرد.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان از برگزاری دوره های آموزشی مقدماتی خبرنگاری سازمان بسیج رسانه کرمانشاه بازدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه؛ دیروز 27 دی ماه 1394مدیرکل فنی و حرفه ای استان از برگزاری دوره های مقدماتی خبرنگاری سازمان بسیج رسانه کرمانشاه بازدید کرد.

در این بازدید ابتدا حسن موحد – مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه – اظهار داشت: سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه و بسیج رسانه دارای ظرفیت های بسیار خوبی می باشند و خوشبختانه می توانند با تعاملات دوسویه  نسبت به بالا بردن سطح توانمندهای علمی و مهارتی فراگیران گام های ارزشمندی را بردارند.

در ادامه داوود ناصری امید – مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه - بیان داشت: سازمان فنی و حرفه ای استان کرمانشاه می تواند زمینه ساز بستر اشتغال کارآمد برای جوانان باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه سازمان فنی و حرفه ای دارای استانداردهای آموزشی مشخص و مدارک آن دارای اعتبار ملی است، می تواند برای افرادی که در دوره های آموزشی شرکت می کنند این اعتبار ارزشمند باشد و درآینده از امتیازات این مهارت ها و حمایت های قانونی بهره مند شوند.

ناصری امید خاطر نشان کرد: در این راستا سازمان فنی و حرفه و سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه آمادگی دارند با تعامل، مشارکت مؤثری  را در حوزه های مشترک داشته باشند.

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: روابط عمومی بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0755 sec