شناسه خبر: 39181 منتشر شده در مورخ: 1396/12/8 ساعت: 10:51 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه فتح استان

تاثیرگذاری راهیان نور نیاز به حرکت و تبلیغ دارد / فرزندان کهگیلویه و بویراحمد در تمام زمینه ها مستعد هستند

تاثیرگذاری راهیان نور نیاز به حرکت و تبلیغ دارد / فرزندان کهگیلویه و بویراحمد در تمام زمینه ها مستعد هستند

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در آیین تجلیل از خادمان راهیان نور کهگیلویه و بویراحمد که در سالن جلسات کنگره شهدای استان در یاسوج برگزار شد ضمن تسلیت حادثه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج اظهار کرد:از زحمات خادمان راهیان نور تقدیر می کنم و نباید نگاه ما این باشد که این کارها شاید تاثیرگذاری لازم را نداشته باشند بلکه راهیان نور نیاز به حرکت و تبلیغ دارد و در این راه باید تلاش کرد. 

وی بیان کرد: ائمه اطهار با تمام سختی ها و ناملایمات به خداوند توکل کردند و در راه الهی به رسالت خود و تبلیغ پرداختند و در این راه موفق شدند.

سردار بوعلی ادامه داد: اگر در این مسیر تاثیر گذار باشیم و در این راه چند نفر تحت تاثیر قرار گرفتند بیانگر این است که کارها خوب پیش می رود و به نتیجه رسیده است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به واقعه عاشورا اشاره کرد و گفت: امام حسین (ع) در واقعه عاشورا شب هنگام چراغ را خاموش کرد و ماندن و نماندن را به عهده یاران خود گذاشت و یاران واقعی ماندند و پس از گذشت سالها این جریان زنده مانده و مسیر خود را ادامه می دهد.

وی گفت: حضرت فاطمه زهرا و حضرت زینب (س) مبلغ و پیام رسان واقعه عاشورا شدند و امروز میلیون ها نفر حاضرند جان خود را در این راه فدا کنند.

سردار بوعلی به توانمندی و استعداد شگرف فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد در تمامی عرصه ها اشاره کرد و گفت: فرزندان این استان در بسیاری از موضوعات استعداد دارند و باید به آنها کمک کرد تا این استعدادها شکوفا شود .

وی عنوان کرد: به دلیل برخی باورهای غلط در بکارگیری برخی مدیران از خارج استان استفاده می شود در حالی که وقتی از ظرفیت فرزندان بومی در مدیریت ها استفاده می شود توانمندی خود را به خوبی نشان می دهند.

سردار بوعلی ابراز داشت: بچه های این استان باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرند زیرا دارای استعداد و توانمندی خاصی هستند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0408 sec