شناسه خبر: 39124 منتشر شده در مورخ: 1396/12/2 ساعت: 11:44 گروه: استان ها  
جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره زن و خانواده تا چهارم اسفندماه تمدید شد

جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: با توجه به استقبال شرکت کنندگان و ارسال آثار از سراسر استان؛ مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره زن و خانواده تا چهارم اسفندماه تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره زن و خانواده تا چهارم اسفندماه تمدید شد

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، صابر طاهری کولانی جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان با بیان اینکه پیش از این زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا سی ام بهمن ماه بود، اظهار داشت: با توجه به استقبال شرکت کنندگان از جشنواره "زن و خانواده" و ارسال آثار به دبیرخانه از سراسر استان، مهلت ارسال آثار تا چهارم اسفندماه تمدید شد.

 

جانشین مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: آثار قابل قبولی در محورهای مختلف از سراسر استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که این نشان دهنده استقبال خواهران از این جشنواره است.

 

طاهری با بیان این مطلب که آثار ارسالی به دبیرخانه بعد از گردآوری جهت داوری به تهران ارسال می شود، افزود: پس از داوری آثار به سی اثر برگزیده جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

 

وی گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را دوازده محور شامل علل و پیامدهای مبارزه با حجاب و ترویج بی حجابی، وضعیت زن ایرانی قبل و بعد از انقلاب اسلامی، اهمیت نقش زن در اجتماع، تفاوت زن در غرب و ایران، اهمیت نقش زن در خانواده، زن، رسانه و خانواده، فرزند آوری، اهمیت نهاد خانواده ،عوامل موثر در تضعیف خانواده،عوامل تضعیف خانواده در غرب،الگوی سوم( زن نه غربی، نه شرقی)، سبک زندگی اسلامی در خانواده در قالب مقاله، یادداشت، گزارش، خبر، فیلم، مستند، عکس، کاریکاتور و... به آدرس ایمیل jashnvarehresaneh@gmail.com و یا به تلگرام  jashnvarehresaneh ارسال کنند.

 

طاهری خاطر نشان کرد: علاقه مندان برای شرکت در جشنواره برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند بصورت حضوری به آدرس سازمان بسیج رسانه استان واقع در میدان مرکزی- بلوار شهید شکری- روبروی بانک ملت نبش کوی 134- ساختمان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مراجعه کنند و یا با شماره  08332390952تماس بگیرند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0774 sec