شناسه خبر: 39085 منتشر شده در مورخ: 1396/11/25 ساعت: 11:03 گروه: خراسان رضوی  
رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی:

تاکنون 770 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شده است

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: تاکنون بیش از 770 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شده است.

تاکنون 770 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شده است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، عباس محمدیان با بیان مطلب فوق افزود: جشنواره رسانه ای ابوذر به عنوان اولین جشنواره سراسری رسانه ای که به شکل بومی در استانهای کشور نیز برگزار می شود، از سال94 شکل گرفت و عرصه رقابت اهالی رسانه سراسر کشور را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: استان خراسان رضوی که دومین قطب رسانه ای کشور به شمار می رود با دارا بودن بیش از دو هزار فعال رسانه ای و رسانه های متعدد در حوزه های گوناگون، خلأ نبود جشنوارهای در تراز ملی با رقابت اهالی رسانه های بومی را حس میکرد که با نگاه به این ظرفیت، شناسایی توانمندیهای خبرنگاران و ایجاد رقابتی سالم و هدفمند در عرصه های رسانه، بسیج رسانه خراسان رضوی اقدام به برگزاری «دومین جشنواره رسانهای ابوذر خراسان رضوی» نمود.

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: این جشنواره برای نخستین بار با همراهی همه رسانه های استان با سلایق مختلف اعم از مکتوب، رسانه های برخط و رسانه های شبکه های اجتماعی شکل گرفت به طوری که اعضای شورای سیاستگذاری از بین مدیران رسانه های استانی انتخاب شدند که در این مسیر، چهار جلسه شورای سیاستگذاری تشکیل شد.

محمدیان افزود: ماحصل برگزاری این نشستها، تدوین شاکله کلی اجرای جشنواره، غنای موضوعی و محتوایی فراخوان جشنواره بود که نمود آن در آثار دریافت شده به خوبی مشهود است.

وی گفت: فراخوان این جشنواره 25آذرماه در سه محور کلی «انقلاب اسلامی»، «شهر و شهروندی» و «تولید ملی و اقتصاد مقاومتی» و موضوعات مختلف منتشر شد که پایان بهمن ماه، آخرین مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی اظهار کرد: تاکنون بیش از 770 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده شامل قالب های مختلف خبر، گزارش، یادداشت، عکس، اینفوگرافیک، اخبار صوتی و ... است که پیش بینی می‌شود با استقبال اهالی رسانه استان، آثار دریافتی از مرز هزار اثر عبور کند.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0710 sec