شناسه خبر: 39074 منتشر شده در مورخ: 1396/11/23 ساعت: 12:59 گروه: استان ها  
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

فعالیت2400 رسانه خارجی علیه ایران/ آرم سپاه لرزه بر اندام کاپیتان آمریکایی انداخت

فعالیت2400 رسانه خارجی علیه ایران/ آرم سپاه لرزه بر اندام کاپیتان آمریکایی انداخت

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

یادواره 31 شهید صنعت نفت گچساران با حضور امام جمعه گچساران، سردار حسین دقیقی، فرماندار،فرمانده سپاه و نیروی انتظامی گچساران، فرمانده بسیج صنعت نفت جنوب،مدیران و روسای ادارات شهرستان و دیگر بسیجیان و کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در سالن اجتماعات شرکت نفت گچساران با قرائت پیام آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه در استان و مهندس بیژن عالی‌پور مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.
 در این آیین  سردار حسین دقیقی مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این مراسم باشکوه و شایسته سخنان خود را در این یادواره با سخنی از مقام معظم رهبری در خصوص گرامیداشت یادواره شهدا آغاز کرد و اظهار کرد: امام خامنه‌ای  بیان کرده‌اند، ‌گرامی داشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

 وی با بیان اینکه شهدا این انقلاب را بیمه کرده‌اند، تصریح کرد:  چه چیزی می‌توانست امروز جلوی این همه توپ و ناوهای جنگی و این همه قدرت را بگیرد به جز همان خون شهدایی که درخت اسلام را آبیاری کردند.

دقیقی افزود: امروز با جابه جایی یک ناو در دنیا لرزه بر کشورها می‌افتد اما 240 کشور جرات نزدیک شدن به این منطقه را ندارند و این به برکت خون شهدای ایران اسلامی است.

 مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان کرد:  وقتی کاپیتان ناو آمریکایی صبح از خواب بلند می‌شود و آرم سپاه را بر سینه کشتی می‌بیند، می‌فهمد که شکست خورده است این قدرت سربازان امام خامنه ای را دنیا نشان می دهد.

 وی تصریح کرد: این لرزه‌ای که به تن دشمنان ما در دنیا افتاده است به برکت وجود شهداست که  دشمنان ما اعتراف می‌کنند اگر سربند یا زهرای رزمندگان ما را داشتند دنیا را تسخیر می‌کردند.

دقیقی با بیان این که این خون‌های شهدا بیش از هزاران ناو و جنگنده ‌های آمریکایی را به لرزه در آورده است، گفت: دشمن می‌داند و چون می‌داند گزینه نظامی را نه روی میز بلکه زیر میز آنها هم نیست.

دقیقی  با بیان این که در زمان صدام آمریکایی‌ها 83 لشکر به سمت ما فرستادند، افزود: شاه دو سال با ناتو مذاکره می‌کرد که تیپ جدید درست کند اما آنها اجازه نمی‌دادند اما چگونه به صدام اجازه دادند، 83 لشکر آماده کند تا از جمهوری اسلامی عبور کند.

 وی در ادامه خاطرنشان کرد: وقتی ریگان رئیس جمهور آمریکا شد تصمیم گرفت به ایران حمله کند و وقتی که با سفیر فرانسه که 8 سال در ایران بود مشورت گرفت، ریگان به او گفت، اگر ایران این گونه حرکت کند دیگر نمی توانیم او را مهار کنیم.

دقیقی افزود: مشاور ریگان که 8 سال در ایران بود  با اشاره به این که اگر شما به ایران حمله کنید هر خانه در ایران یک  پایگاه نظامی خواهد شد، اظهار کرد: شما برای مقابله با  ایران باید  با تحریم اقتصادی، انزوای سیاسی، موادمخدر، مسائل اخلاقی و رسانه اقدام کنید تا موفق شوید.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کرد: شوروی سابق با یک رادیو تهدید می‌شود و فروپاشی آن رقم می‌خورد اما امروز 2400 رسانه بر علیه ما در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه این ملت سختی کشید و مقاومت کرد اما کم نیاورد و روی پای خود ایستاد و دست خدا بر سر این ملت است خاطرنشان کرد: اگر یکی از این توطئه‌هایی که دشمنان بر علیه ایران انجام می‌دادند تنها یک توطئه را بر علیه یک  کشور دیگر  انجام می‌دادند آن کشور شکست می‌خورد و از پای در می آمد.

دقیقی  گفت: این ملت برای کشورش خون داده است و امروز دشمن با ظرافت در حال کار کردن است و ما در مقابل باید توصیه‌های امام خامنه‌ای را جدی بگیریم تا بتوانیم این انقلاب را به صاحب اصلی‌اش ولی عصر عج برسانیم.

وی عنوان کرد: انقلاب ما در دنیا با سرعت در حال پیش رو است اما دشمنان ما  با بر جسته کردن برخی از مشکلات سعی بر اجرایی کردن اهدافشان دارند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: مشکلات اقتصادی ما، بیکاری و تورم است اما دولتمردان ما از گذشته تا کنون نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند و این مختص این دولت و دولت های گذشته نیست.

 دقیقی  خاطرنشان کرد: اقتصاد کشور ما از هفتاد سال پیش یک اقتصاد دولتی است و ما هر چند هزاران مشکل داریم اما انشا‌الله با اقتصاد مقاومتی بر مشکلات غلبه خواهیم کرد.

 وی ادامه داد: یک عده لیاقت ماندن ندارند و در برابر ریزش‌ها و رویش‌ها قرار دارد و امروز جوانان انقلابی از جوانان اول انقلاب کمتر نیستند.

 وی با اشاره به مصاحبه چند روز قبل میلانی با شبکه بی‌بی سی گفت:  امام راحل همان زمان فرمودند، اینها آمریکایی هستند.

 دقیقی اذعان کرد: امام راحل 103  پیش‌بینی کرد که با مطالعه دقیق همه پیش‌بینی‌ها امام اجرا شد و سه پیش‌بینی او مانده است که یکی از آن تشکیل ارتش 100 میلیونی نفری مستضعفین، پیروزی مستضعفین و دادن پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلی‌ اش ولی عصر عج است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: ما به وحدت نیاز داریم و این وحدت محور می‌خواهد و محور وحدت ولایت فقیه است و تمام.

 دقیقی با بیان اینکه من خاطرات بسیاری با مردم گچساران دارم و از همان ابتدا صنعت نفت ما در دست بچه‌های متدین و انقلابی بود، افزود: گچسارانی‌ها نسبت به اسلام دین خود را ادا کرده‌اند.

 وی ادامه داد: به واسطه سالها حضورم در گچساران باید اذعان کنم  شما شهدایی را تقدیم کردید که انسان‌های بزرگی بودند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: کارکنان صنعت نفت در سخترین شرایط و در زیر بمباران‌های هوایی تاسیسات صنعت نفت را با دل و جان حفظ کردند و آمریکایی‌ها هیچگاه فکر نمی‎کردند بچه‌های صنعت نفت بتوانند تاسیسات را بازسازی نمایند.

دقیقی خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند این راه همچنان ادامه داد و ما سربازان مقام معظم رهبری هستیم و خواهیم ماند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 4.7546 sec