شناسه خبر: 39072 منتشر شده در مورخ: 1396/11/23 ساعت: 12:47 گروه: البرز  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه:

برگزاری نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه همزمان با اولین سالگرد"احمد عزیزی"

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه با همکاری بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و موسسه فرهنگی هنری آرمان ولایت زاگرس نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه همزمان با اولین سالگرد شاعر نامدار احمد عزیزی برگزار می شود، گفت: از تمام شاعران و نویسندگان حوزه ادبیات داستانی استان کرمانشاه دعوت می شود که آثار خود را در سه نسخه به دبیرخانه جشنواره اسال کنند.

برگزاری نخستین دوره جایزه ادبی کرمانشاه همزمان با اولین سالگرد"احمد عزیزی"

 

به گزارش بسیج رسانه استان کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین رحیم جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: شاعران و نویسندگان حوزه ادبیات داستانی می توانند آثار خود را که نخستین بار در سالهای 1395 و 1396 منتشر شده در سه نسخه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه حوزه مورد ارزیابی هیئت داوران، کتاب های شعر و داستان شعر و داستان منتشر شده در سال های 95 و96 است، تصریح کرد: آثاری که بصورت گرد آوری باشند در این دوره شرکت داده نمی شوند.

 

جعفری خاطر نشان کرد: نویسنده اثر باید کرمانشاهی باشد، بنابراین ارسال کپی شناسنامه و نویسنده الزامی است و همچنین کتابهای نویسندگان کرمانشاهی که در استانهای دیگر و یا در انتشاراتی خارج از استان به چاپ رسیده قابل پذیرش است.

 

این مسوول اظهار کرد: آثار سال 96 که امکان حضور در اولین دوره جایزه ادبی کرمانشاه را نیافته اند می توانند در فراخوان سال دوم شرکت کنند.

 

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا سی ام بهمن ماه سالجاری است، گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه واقع در کرمانشاه پایین تر از چهار راه راهنمایی و رانندگی، موسسه فرهنگی هنری آرمان ولایت زاگرس ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های   08338237865 و09188342048 تماس بگیرند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.3202 sec