شناسه خبر: 39069 منتشر شده در مورخ: 1396/11/23 ساعت: 12:29 گروه: استان ها  
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

پیش‌بینی 8 درمانگاه تخصصی برای استان/پیشرفت 95 درصدی بیمارستان یاسوج

پیش‌بینی 8 درمانگاه تخصصی برای استان/پیشرفت 95 درصدی بیمارستان یاسوج

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

سردار یدالله بوعلی در آئین افتتاح خانه بهداشت روستای ایدنک با اشاره به رویکرد محرومیت‌زدایی سپاه گفت: سپاه و بسیج در راستای ارائه خدمات و رفع محرومیت در مناطق مختلف کشور و استان پروژه‌های خوبی را به بهره‌برداری رسانده است.

وی افزود: در سطح استان پروژههای اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی بسیاری اجرایی و به بهره‌برداری رسیده که نمونه عینی آن را در حوزه بهداشت و درمان با پیش‌بینی و طراحی چندین طرح خانه بهداشت و درمانگاه تخصصی می‌توان مشاهده کرد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد: تعدادی از این پروژه‌ها با مشارکت و همراهی دستگاه علوم پزشکی و دستگاه‌های مختلف استان اجرایی و به بهره‌برداری رسیده است.

سردار بوعلی یادآور شد: سپاه استان 9 پروژه بهداشتی و درمانی را با مشارکت و یا به تنهایی در سطح استان طراحی، اجرا و به بهره‌‌برداری رسانده و افزایش آن مستلزم تلاش و همراهی سایر دستگاه‌های اداری می باشد.

وی خاطر نشان کرد: بیمارستان یاسوج نمونه‌ای از پروژه‌های اجرایی شده در استان بوده که 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به پیش‌بینی 8 درمانگاه تخصصی برای استان اشاره و ادامه داد: 2 درمانگاه یاسوج و گچساران احداث و به صورت کاملاً تخصصی به بهره‌برداری رسیده و مابقی در سال‌های آینده نیز احداث خواهند شد.

سردار بوعلی با اشاره به کلنگ زنی 4 پروژه اورژانس جاده‌ای در استان گفت: با مشارکت بانک انصار 3پروژه خانه بهداشت در کمتر از سه ماه ساخته و به بهره‌برداری رسید و هر جایی که احساس کنیم مشکلی وجود دارد فوراً وارد عمل خواهیم شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0428 sec