شناسه خبر: 39058 منتشر شده در مورخ: 1396/11/21 ساعت: 14:35 گروه: کرمانشاه  
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

در روز 22 بهمن مردم در صفوف گسترده به جهانیان نشان خواهند داد؛ از موانع و توطئه های دشمنان عبور خواهند کرد

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: در روز 22 بهمن مردم در صفوف گسترده و در کنار هم به جهانیان نشان خواهند داد که پشت سر رهبر انقلاب از موانع و توطئه های دشمنان عبور خواهند کرد.

در روز 22 بهمن مردم در صفوف گسترده به جهانیان نشان خواهند داد؛ از موانع و توطئه های دشمنان عبور خواهند کرد

 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج رسانه استان، حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه، با دعوت از مردم فهیم و بصیر  سراسر استان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن؛ اظهار داشت: در طول یکسال  گذشته دشمن با برنامه ریزی های مختلف و با استفاده از دستگاههای عظیم رسانه ای، فرهنگی، کمپانی های فیلم سازی و فضای مجازی همواره در تلاش بوده که روح ایمان و وحدت را از ملت ما بگیرد.

 

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه تصریح کرد: 22بهمن روز میثاق ملی با امام و شهدا است که صفوف گسترده مردم به یاد امام و شهدا در لبیک به مقام معظم رهبری موجب می شود هرگونه غبار و توطئه ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران پاک شود.

 

وی گفت: با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی به لطف خداوند جمهوری اسلامی ایران همواره در صحنه های مختلف پیشتاز بوده و با اراده و ایمان سنگرهای کلیدی چهان را فتح خواهد کرد و سند افتخار را به نام خود خواهد زد و بعنوان یاور مظلومان جهان مقابل ظالمان و مستکبران خواهد ایستاد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.4094 sec