شناسه خبر: 39055 منتشر شده در مورخ: 1396/11/21 ساعت: 13:03 گروه: آذربایجان غربی  

بیانیه بسیج رسانه آذربایجان غربی به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن 39 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای ضمن پاسداشت ایام الله دهه فجر و اعلام تجدید بیعت با آمان های بنیانگزار کبیر انقلاب و میثاق با حضرت آیت الله خامنه ای، از مردم ولایی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

بیانیه بسیج رسانه آذربایجان غربی به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن 39 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش بسیج رسانه آذربایجان غربی، سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای ضمن پاسداشت ایام الله دهه فجر و اعلام تجدید بیعت با آمان های بنیانگزار کبیر انقلاب و میثاق با فرزند خلف ایشان، حضرت آیت الله خامنه ای، از مردم ولایی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند و یوم ا... ٢٢ بهمن ماه روزی است که ولایت پذیری، خود باوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به بار نشست .

دهه فجر مقطع رهایی و نقطه عطفی از تاریخ ملت ایران است که گذشته را از آینده جدا کرده است و با هدایتهای امام راحل عظیم الشان(رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و مقام معظم رهبری(دامت برکاته) و پیشتازی روحانیت انقلابی و همراهی نخبگان و اندیشمندان جامعه و مشارکت آگاهانه و همراه با بصیرت مردم مومن وانقلابی در« سی و نهمین»  سالگرد پیروزی این انقلاب مردمی ،  قله های افتخار و شکوه را در بسیاری از عرصه های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی در نوردیده و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را در نصاب فرازمند و مقبولش در پیش روی جهانیان قرار داده است .

ما اصحاب  رسانه و اعضای سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی هم دوش سایر اقشار جامعه ، ضمن پاسداشت یوم الله 22 بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگزار کبیر انقلاب و میثاق با فرزند خلف ایشان،حضرت آیت الله خامنه ای از تمام مردم ولایی دعوت می کنیم که همچون سال های گذشته با شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل » با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

روابط عمومی سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
علی 1396/11/24 - 09:56
rateup0
ratedown0
پاسخ
comment بیانیه با محتوا وبا لگوی خوبی است
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.6213 sec