شناسه خبر: 39026 منتشر شده در مورخ: 1396/11/17 ساعت: 12:51 گروه: کرمانشاه  
مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

مردم؛ نظام جمهوری اسلامی را متعلق به خود می دانند

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان اینکه مردم مومن ایران هرگز به دشمنان اجازه اظهار وجود نخواهند داد؛ گفت: مردم آزاده جهان در برابر ایثار و فداکاری مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی سر تعظیم فرود آوردند.

مردم؛ نظام جمهوری اسلامی را متعلق به خود می دانند

 

حسن موحد مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج رسانه، اظهار داشت: مردم با نثار خون خود بر نظام سلطه و دست نشاندگان آنها چیره شدند، بنابراین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ثمره خون شهدا و متعلق به خود می دانند.

 

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در ادامه گفت: مردم قدردان معمار کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی هستند و هرگز  به دشمنان و فتنه گران اجازه ی اظهار وجود نداده و نخواهند داد.

 

وی تصریح کرد: در مواقعی که دشمنان بخواهند علیه نظام دست به توطئه بزنند مردم به یک اشاره و فرمان رهبر معظم انقلاب با تمام توان به میدان خواهند آمد و در مقابل بدخواهان انقلاب می ایستند.

 

موحد با اشاره به اینکه عظمت و ایثار مردم ایران در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) سبب تحسین انسان های آزاده جهان شد و آنها در مقابل این مردم فهیم سر تعظیم فرود آوردند، افزود: مردم در هر برهه ی زمانی همواره گوش به فرمان رهبر خویش هستند و از ارزشهای اسلام و آرمانهای انقلاب دست نخواهند کشید. 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
منبع خبر: بسیج رسانه
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.2978 sec