شناسه خبر: 39017 منتشر شده در مورخ: 1396/11/16 ساعت: 08:38 گروه: کهگیلویه و بویراحمد  
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:

اعزام تیم‌های پزشکی در دهه فجر به مناطق محروم در کهگیلویه و بویراحمد

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم‌های پزشکی در دهه فجر به مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد اعزام می‌شوند.

اعزام تیم‌های پزشکی در دهه فجر به مناطق محروم در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بسیج رسانه، سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است که بتوانیم دستاوردهای نظام و  انقلاب را به مردم معرفی کنیم.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در دهه فجر امسال 170 عنوان برنامه تا رده پایگاه مقاومت در استان ابلاغ شد، عنوان کرد: استقبال نمادین از ورود حضرت امام خمینی(ره) از فرودگاه تا گلزار، به صدا درآمدن زنگ انقلاب در مدارس، افتتاح حوزه‌های مقاومت دشتروم و سرآسیاب،  برگزاری همایش معتمدین در استان، افتتاح دو سوله ورزش چند منظوره در دشتروم و سرآسیاب، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و ارائه ویزیت رایگان در مراکز درمانی سپاه را از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی بسیج در دهه فجر است.

وی افزود: اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، محفل انس با قرآن، برگزاری مسابقات ورزشی و میقات حلقات صالحین از دیگر برنامه‌های دهه فجر در سطح استان است.

سرهنگ انصاری با اشاره به برنامه‌های فرهنگی بسیج در این ایام، بیان کرد: همایش دانشجویی دانشگاه‌ها با حضور آیت‌الله ملک‌حسینی در ایام الله دهه فجر در محل گلزار شهدای یاسوج برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: فاز نخست  پروژه ماهی هزار تنی چنار برم از پروژه‌های مهم اقتصاد مقاومتی استان با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان در دهه فجر افتتاح می‌شود که با بهره‌برداری از این پروژه برای 10 نفر اشتغال زایی ایجاد می‌شود.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود مردم غیور و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد با حضور حماسی خود در 22 بهمن ماه همچون سال‌های گذشته مشت محکمی به دهان دشمنان نظام وارد کنند.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.1235 sec