شناسه خبر: 3898 منتشر شده در مورخ: 1394/10/3 ساعت: 08:39 گروه: اخبار  
همزمان با هفته پایانی دیماه

نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزار می شود

جشنواره رسانه ای ابوذر با محورهای تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، دفاع از دستاوردهای هسته ای، شناخت دشمن و اتکا به توان داخلی، بیداری اسلامی و مبارزه با تروریسم و موضوعات اجتماعی که انعکاس اخبار آنها فراموش شده است، در هفته پایانی دیماه سال جاری برگزار می شود

نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزار می شود

سازمان بسیج رسانه کشور در نظر دارد به منظور نشان دادن نقش مهم و تاثیرگذار رسانه در آگاهی بخشی قشرهای مختلف مردم از اخبار و واقعیت های های موجود در جامعهT اقدام به برگزاری اولین جشنواره رسانه ای ابوذر کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه، هدف از برگزاری این جشنواره رونمایی ازبهترین آثار رسانه ای است که موضوع آنها حفظ و دفاع از منافع ملی و حمایت از دستاوردهای هسته ای و سیاست های اقتصاد مقاومتی است که بارها در سخنان مقام معظم رهبری به آنها اشاره شده است.

جشنواره رسانه ای ابوذر با محورهای تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، دفاع از دستاوردهای هسته ای، شناخت دشمن و اتکا به توان داخلی، بیداری اسلامی و مبارزه با تروریسم و موضوعات اجتماعی که انعکاس اخبار آنها فراموش شده است، در هفته پایانی دیماه سال جاری برگزار می شود.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا پایان روز 17 دیماه سال جاری می توانند آثار خود را در قالبهای گزارش، خبر، عکس و تیتر از طریق کدپستی 1345746989 و آدرس پست الکترونیکی jashnvareh.abouzar@chmail.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

قابل ذکر است آثار ارسال شده از سوی شرکت کنندگان در جشنواره باید علاوه بر برخورداربودن از مجوز وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در یکی از رسانه های مکتوب و یا مجازی منتشر شده باشد.

جشنواره ابوذر
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1844 sec