شناسه خبر: 38940 منتشر شده در مورخ: 1396/11/9 ساعت: 13:48 گروه: استان ها  
با حضور فرمانده سپاه فتح، بزرگان و معتمدین:

همایش کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان لنده برگزارشد

همایش کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان لنده برگزارشد

به گزارش بسیج رسانه

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه

به منظور بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان لنده، با حضور فرمانده سپاه فتح استان، معتمدین و بزرگان طوایف مختلف در حیسنه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزارشد.

 

 

 در این همایش سرگردپاسدار علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با تشریح اهداف این همایش گفت: لزوم همگرایی و تعامل با معتمدین و بزرگان طوایف می تواند حلال بیشتر مشکلات و چالش های اجتماعی باشد.

 

 

وی افزود: بیکاری، خالی شدن روستاها از سکنه و مهاجرت به شهرها برای ادامه تحصیل فرزندان، نبود و یا کمبود امکانات پزشکی، افزایش خود کشی ها و طلاق از مهمترین چالش و آسیب های اجتماعی در این شهرستان است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: باید از ظرفیت ها و فرصت های سرمایه ای از جمله معتمدین، بزرگان طوایف و در جهت کاهش آسیب ها و ارتقای شاخص های توسعه ای استفاده کنیم.

 

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین طرح های که همکاران ما در ناحیه لنده در ماه مبارک رمضان با حمایت از اقشار محروم انجام داده اند بحث طرح خیرین مهدوی است که در این ماه با رفع نیازمندی محرومان انجام شده است.

 

محمدی اظهارکرد: تشکیل گروه های اندیشه ورز از مهمترین  موضوعاتی است که در جهت کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار بوده است.

 

در ادامه نیز جمعی از معتمدین با حضور در جایگاه به بیان راهکارها و پیشنهادات و انتقادات درباره چگونگی کاهش آسیب های اجتماعی پرداختند.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.4312 sec