شناسه خبر: 38914 منتشر شده در مورخ: 1396/11/4 ساعت: 13:14 گروه: اخبار  

همایش "فجر فاطمی" برگزار می شود

در میان تمام وظایف و مسئولیت های طلاب و روحانیون شیعه، تبلیغ و رساندن آموزه ها و دستورات دین به مردم و هدایت آنها در غالب موعظه و خطابه یکی از اصلی ترین رسالات آنهاست. در شرایط حاضر و با توجهبه اقتضائات روز، تبلیغ دین باید به شیوه ها و روشهای جدید مانند تبلیغ گروهی و تشکیلاتی انجام شود.

همایش "فجر فاطمی" برگزار می شود

به گزارش بسیج رسانه،یکی از موسسات تبلیغی حوزه علمیه که در این زمینه فعالیت می کند، موسسه تخصصی خطابه امیربیان است. این موسسه از سال 1388 در زمینه آموزش روشمند سخنرانی ویژه طلاب حوزه علمیه، فعالیت خود را در استان قم آغاز کرد و این مسیر با افتتاح شعب دیگر آن در شهر های تهران؛ اصفهان؛ یزد؛ شیراز؛ لرستان؛ مشهد و زاهدان، ادامه پیدا کرد.موسسه امیر بیان علاوه بر آموزش، در زمینه پژوهش و تولید محتوا، و همچنین اعزام مبلغ در سطح کشور فعال است.شعبه تهرانکه از سال1394 فعالیت خود را آغاز کرده است، با بیش از 400 طلبه فارغ التحصیل و درحال آموزش در مناسبت های تبلیغی و ملی، در سطح استان تهران فعالیت می کند.

در آستانه ایام عزاداری حضرت زهرا س و ایام الله دهه فجر، با همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران و حوزه علمیه مروی تهران، همایشی تبلیغی با نام "فجر فاطمی" ویژه ی برادران مبلغ استان تهران، در تاریخ 5 بهمن 1396 از ساعت 13:30 الی 16 در حوزه علمیه مروی برگزار می شود.

هدف از برگزاری این همایش، سازماندهی مبلغین و روحانیون استان تهران جهت بهبود کیفیت تبلیغات دینی و  تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی می باشد. البته این سومین همایش این موسسه می باشد، دو همایش نیز در  ماه محرم 96 و انتخابات ریاست جمهوری96 با حضور حدودچند صد نفرنفر از طلاب و فضلای حوزه علمیه برگزار شده است.

لازم به ذکر است در همایش فجر فاطمی  از دو محصول تولید شده توسط معاونت پژوهش موسسه امیربیان، رونمایی خواهد شد:

الف- سخنرانی چندرسانه ای "خوابی یا بیدار؟"  مخصوص مخاطب دانش آموز و دانشجو

ب- سخنرانی مکتوب "مادر همیشه بیدار" ویژه مخاطب هیئتی و مسجدی  که با محوریت خطبه فدیکه حضرت زهرا سلام الله علیها و تطبیق آن با مسائل روز و انقلاب اسلامی به سرانجام رسیده است.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0372 sec