شناسه خبر: 38900 منتشر شده در مورخ: 1396/11/3 ساعت: 09:38 گروه: اخبار  

استقبال بی نظیر از دومین جشنواره بین المللی فضای مجازی انقلاب اسلامی

دبیر جشنواره بین المللی فضای مجازی انقلاب اسلامی گفت: گفت: امسال استقبال بیشتری نسبت به سال گذشته را شاهد بودیم و تاکنون بالغ بر 2330 اثر ارسال شده است

استقبال بی نظیر از دومین جشنواره بین المللی فضای مجازی انقلاب اسلامی

به گزارش بسیج رسانه،دومین جشنواره بین المللی فضای مجازی انقلاب اسلامی با مشارکت سازمان بسیج رسانه برگزار می شود.

"حامد قربانی" دبیر جشنواره بین المللی فضای مجازی انقلاب اسلامی گفت:   امسال استقبال بیشتری نسبت به سال گذشته را شاهد بودیم و تاکنون بالغ بر 2330 اثر ارسال شده است که از این تعداد حدود 1550 اثر مورد تایید و طبق قوانین اولیه ارسال شده است و باقی اثار یا اطلاعات ناقصی داشتند و یا صاحب اثر نبودند یا مرتبط با موضوعات ذکر شده نبودند .


وی افزود: تا پایان دومین جشنواره بین المللی فضای مجازی انقلاب اسلامی فقط 2 روز باقی مانده است و این فرصت تمدید نخواهد شد و از 5 بهمن ماه 1396 وارد مراحل داوری اثار خواهیم شد و قبل از برگزاری اختتامیه کاندیداها اعلام خواهند شد و در طول مراسم اختتامیه برگزیدگان نهایی اعلام خواهند شد . دقت لازمه را داشته باشید که حضور تمام کاندیداها الزامیست و عدم حضور هر کاندیدا به منزله رد اثر خواهد بود .

لازم به ذکر است که علاوه بر برگزیدگان و کاندیداها تمامی افراد رسانه ای و علاقه مند به این حوزه میتوانند در مراسم اختتامییه شرکت کنند .

محل برگزاری اختتامیه در خبر های بعدی به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید .

مراسم اختتامیه در تاریخ 5 اسفند ماه 1396 برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ارسال اثر و شرکت در سری دوم جشنواره بین المللی فضای مجازی به  سایت جشنواره به نشانی www.ircfestival.ir  مراجعه نمایید

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0867 sec