شناسه خبر: 38877 منتشر شده در مورخ: 1396/10/30 ساعت: 20:47 گروه: اخبار  
با حضور اعضای کمیته علمی همایش

نشست بررسی اولیه چکیده مقالات همایش «فضای سایبری و سبک زندگی سالم» برگزار ‌شد

نشست بررسی اولیه چکیده مقالات ارسالی به همایش «فضای سایبری و سبک زندگی سالم» با حضور جمعی از اساتید عضو کمیته علمی همایش برگزار و 186 چکیده مقاله ارسالی به دبیرخانه مورد ارزیابی قرار گرفت.

نشست بررسی اولیه چکیده مقالات همایش «فضای سایبری و سبک زندگی سالم» برگزار ‌شد

به گزارش بسیج رسانه،نشست بررسی اولیه چکیده مقالات ارسالی به همایش «فضای سایبری و سبک زندگی سالم» روز چهارشنبه (۲۷ دی‌ماه) با حضور جمعی از اساتید عضو کمیته علمی همایش برگزار شد و ۱۸۶ چکیده مقاله ارسالی به دبیرخانه مورد ارزیابی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام و المسلفین نژادی، دبیر علمی این همایش در سخنانی اعلام کرد که «نتایج نهایی چکیده مقالات پذیرش شده به مرور به آدرس پست الکترونیک افراد ارسال خواهد شد و پس از آن پژوهشگران می‌توانند نسبت به ارسال اصل مقالات اقدام کنند».

همایش «فضای سایبری و سبک زندگی سالم» با هدف تبیین راهکارهای صیانت از خانواده و زندگی اسلامی ـ ایرانی در عصر رسانه‌ای شده امروز، ۱۲ اسفند ماه برگزار می‌شود.

سبک زندگی سالم در فضای سایبری، دو فضایی شدن، سبک زندگی و چالش‌ها، اخلاق و فضای سایبری، آینده‌پژوهی سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی در فضای سایبری، چگونگی بسط سواد رسانه‌ای جهت رسیدن به سبک زندگی سالم در عصر سایبر، راه کارهای تولید محتوای سالم در فضای مجازی از محورهای این همایش یک روزه است.

 

دبیرخانه همایش از طرق زیر آماده پاسخگویی به سوالات است.
resanesabkezendegi@gmail.com
آی دی تلگرام:
@MHNEJADI۶۱

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.0387 sec