شناسه خبر: 38695 منتشر شده در مورخ: 1396/10/7 ساعت: 10:50 گروه: استان ها  
سازمان بسیج رسانه استان کردستان:

یانیه سازمان بسیج رسانه استان کردستان در آستانه یوم الله نهم دی

بسیج رسانه استان کردستان در بیانیه‌‌ ای با محکوم کردن فتنه ۸۸ از مردم انقلابی برای حضور در راهپیمایی ۹ دی دعوت کردند.

یانیه سازمان بسیج  رسانه  استان کردستان در آستانه یوم الله نهم دی

به گزارش بسیج رسانه استان کردستان، به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی بسیج رسانه استان در بیانیه‌‌هایی با محکوم کردن فتنه 88 از مردم انقلابی برای حضور در راهپیمایی 9 دی دعوت کردند.

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مقام معظم رهبری :

«اینکه من عرض میکنم روز نُه دی در تاریخ ماندگار است، به خاطر این است. مردم بیدارند؛ شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه‌ی مناسب و مورد نیاز؛ این اساس کار است که مؤمن باید این را هم با خود همراه داشته باشد تا بتواند وجودش مؤثر بشود؛ آن کاری را که باید انجام بدهد، بتواند انجام بدهد».

نهم دی ماه ۸۸ ، برهه‌ای درخشان و ماندگار از امتحان بزرگ امت انقلابی و بابصیرت ایران اسلامی در خنثی کردن نقشه‌های شوم استکبار جهانی بوده است. در واقعه فتنه۸۸ حقد و کینه دشمنان انقلاب به روشنی نمایان گشت.

تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرورآفرین دفاع مقدس و رشادت‌های جوان مردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت‌های هسته‌ای نمونه‌های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد هست و در این عرصه، دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده‌اند تا مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر انقلاب ناکام گشته‌اند.

 

فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 نیز از دیگر نقشه‌های معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

 

 

تجربه 9 دی برای کینه‌توزان و منافقان تجربه گران‌سنگی بود. این فتنه گران به‌خوبی می‌دانند که صبوری جمهوری اسلامی در برخورد با آن‌ها حاصل از قدرتی است که برگرفته از ظرفیت بالای ولایت هست.

سازمان بسیج رسانه استان کردستان ضمن اعلام انزجار از عادی سازی روابط دیپلماتیک مستقیم و غیر مستقیم با آمریکای جنایتکار، حفظ هوشمندی همه مسئولان نظام در تمامی قوا را با پای‌بندی مومنانه به تفکر انقلابی ملهم  از آموزه‌های فکری امام و رهبری و پرهیز از بکارگیری عوامل فتنه و تفکرات لیبرالیستی و سکولاریستی برای نقش آفرینی در کرسی‌های قدرت را طلب می‌نماید و بر یکایک رسانه‌های متعهد و انقلابی است با درس‌آموزی از حماسه نهم دی‌ماه دسیسه‌های  دشمنان در جهت ایجاد بی‌اعتمادی و نارضایتی مردم و اختلاف بین قوای لشکری و کشوری را رصد نموده و با ملاحظه آگاهانه مصالح نظام و رهبری، نقشه‌های شوم آنها را با روشنگری انقلابی و آتش به اختیار خنثی نمایند.

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

 

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0457 sec