شناسه خبر: 38666 منتشر شده در مورخ: 1396/10/3 ساعت: 19:00 گروه: اخبار  
مدیرعامل خبرگزاری فارس:

رسانه ها دستاوردها کنونی را با فرهنگسازی جدید به دنیا عرضه کنند

مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: رسانه ها در تمامی عرصه ها وارد شوند و در مقابله با جنگ نرم به تولید محتوای فاخر بپردازند و دستاوردها کنونی را با فرهنگسازی جدید و نوین به دنیا عرضه کنند.

رسانه ها دستاوردها کنونی را با فرهنگسازی جدید به دنیا عرضه کنند

به گزارش بسیج رسانه،"پیام تیر انداز " مدیرعامل خبرگزاری فارس در  دیدار  صمیمانه ای با "مسعود بصیری" مسئول سازمان بسیج رسانه  اظهار داشت: با توجه به اهمیت و نقش رسانه در عصر کنونی یکی از کارهایی که باید به آن نگاه ویژه ای داشت پرداختن به تولید محتوای تخصصی و تاثیرگذار است.

 

 

وی افزود:  در حال حاضر در کشور فضای خوبی در خبرهایی که منتشر می شود وجود ندارد مردم کمتر خبرهای خوب و دلگرم کننده می شنوند و میخوانند.

 

تیرانداز تصریح کرد: در حال حاضر به دلیل تکثیر اخبار منفی  اعتماد به رسانه ها کاهش یافته چرا که در خصوص یک واقعه گزارش ها و نظر های متعدد و در بعضی مواقع هم گزارش های نادرست داده می شود.

 

مدیرعامل خبرگزاری فارس اذعان داشت: رسانه های  ابتدا باید اعتماد مردم را جلب کنند و بعد در تمامی عرصه ها وارد شوند و در مقابله با جنگ نرم به تولید محتوای  فاخر بپردازند و دستاوردها کنونی را با فرهنگسازی جدید و نوین به دنیا عرضه کنند.

 

در این دیدار صمیمانه "مسعود بصیری"مسئول سازمان بسیج رسانه اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی در عدم موفقیت‌ها در کارهایی رسانه‌ای ارزشی عدم هماهنگی و همبستگی‌های لازم است که شایسته است برای حمایت از گروه‌های ارزشی نهاد و افراد دغدغه مند از سر هماهنگی و تعامل وارد شوند.

 

مسئول بسیج رسانه تصریح کرد: فضای رسانه‌ای و فضای مجازی نیازمند یک محتوای ساختار برنامه‌ای و محتوای سالم است. طبیعی است که در فضای رهاشده، فضای مجازی محمل محتواهای پراکنده، فاسد و سالم خواهد بود و فرد را در انبوهی از محتواهای متفاوت سردرگم خواهد کرد. از سوی دیگر، وجود نهادهای هنجارساز -مثل فیس‌بوک، یوتوپ، ام‌اس‌ان و دیگر نهادهای مجازی که توسط آمریکایی‌ها و فرهنگ آمریکایی ساختارسازی شده است موجب غلبه‌ی گفتمانی غرب بر دیگر محتواها خواهد شد.

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.5967 sec