شناسه خبر: 38637 منتشر شده در مورخ: 1396/9/29 ساعت: 12:16 گروه: استان ها  
به همت سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری با حضور خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد

مسوول سازمان بسیج رسانه گفت: این دوره آمزشی به مدت دو روز در محل کنگره شهدای استان در حال برگزاری است که در پایان، مدرک این دوره آموزشی توسط جهاد دانشگاهی استان صادر خواهد شد.

برگزاری دوره آموزشی خبرنگاری با حضور خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرنگاران بسیج رسانه از یاسوج، دوره آموزشی خبرنگاری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در کنگره شهدای استان درحال برگزاری است.

 

سید صداقت رضایی مسوول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دوره آموزشی به مدت دو روز برگزار می شود که آموزش های تکمیلی به خبرنگاران ارائه می شود.

رضایی با بیان اینکه این دوره آموزشی در جهت افزایش سواد رسانه ای و ارائه آموزش های لازم به خبرنگاران استان است، افزود: در زمان کنونی، تاثیر رسانه ها بیش از پیش نمایان شده است و افزایش سواد رسانه ای خبرنگاران از ملزومات است.

وی ضمن دعوت از همه خبرنگاران و دوستداران عرصه خبر در این دوره آموزشی افزود: موضوعات تدریس شده در این دوره، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، تکنیک های تبلیغ و اقناع و آشنایی با رسانه های جهان است که توسط استاتید برتر استان به مخاطبین ارائه می شود.

مسوول بسیج رسانه استان با اشاره به صدور مدرک این دوره آموزشی توسط جهاد دانشگاهی استان گفت: این دوره آموزشی هر ساله توسط سازمان بسیج رسانه استان برگزار می شود که از امروز صبح شروع شده و تا روز پنجشنبه ادامه دارد.

 

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0640 sec