شناسه خبر: 38628 منتشر شده در مورخ: 1396/9/25 ساعت: 10:06 گروه: خراسان رضوی  
به‌همت بسیج رسانه استان

فراخوان دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی منتشر شد+پوستر

دبیر دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی از انتشار فراخوان این رویداد هنری خبر داد.

فراخوان دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی منتشر شد+پوستر

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه خراسان رضوی، سید ناصر نعمتی اظهار کرد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر، جشنواره‌ای ملی است که به همت سازمان بسیج رسانه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این جشنواره که برای دومین مرتبه در خراسان رضوی برگزار می‌شود، دارای قالب‌های ارائه آثار مختلف بوده که سعی شده تمام حوزه‌های رسانه‌ای موجود را پوشش دهد.

دبیر دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی به موضوعات این فراخوان اشاره کرد و گفت: فراخوان این جشنواره در سه محور «انقلاب اسلامی» با زیرموضوعات شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، آزاداندیشی، اقدام انقلابی و دفاع مقدس، «شهر و شهروندی» با موضوعات فرهنگ شهروندی، فرهنگ میزبانی، فرهنگ زیارت، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، سبک زندگی ایرانی اسلامی و حاشیه شهر و «تولید ملی و اقتصاد مقاومتی» تنظیم شده است.

وی با بیان این که علاقه‌مندان می توانند در هر یک از محورها، چند اثر ارسال کنند، افزود: هدف از انتخاب این موضوعات، پرداخت به اولویت‌های رسانه طراز انقلاب و همچنین نگاه به ظرفیت‌های بومی رسانه در استان بوده که تلاش شده با گنجاندن ریز موضوعات متنوع، جامعیت موضوعات نیز در نظر گرفته شود.

نعمتی به زمانبندی برگزاری این جشنواره اشاره و اضافه کرد: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری است که با پایان داوری ها تا ۱۰ اسفند، مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان در همین ماه برگزار می شود.

گفتنی است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به کانال تلگرام @abozarfestivalKH ضمن مطالعه آیین‌نامه جشنواره، فرم ارسال اثر را دریافت و مشخصات خود را درج نمایند؛ همچنین می‌توانند از طریق پست الکترونیک جشنواره به نشانی  abozarfestival.media@gmail.com ، آثار خود را ارسال کنند.

انتهای پیام/
 

سیشسی
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.3799 sec