شناسه خبر: 38558 منتشر شده در مورخ: 1396/9/14 ساعت: 09:56 گروه: خراسان رضوی  
امام‌جمعه اهل‌سنت تربت‌جام در دیدار با اعضای بسیج رسانه شهرستان:

رسانه‌ها نباید تریبون افراطی‌گری شوند

امام جمعه اهل سنت تربت جام با اشاره به اینکه رسانه ها نباید تریبون افراطی گری شوند گفت: کسانی که جایگاه در منطقه ندارند با مطرح کردن مسایل مذهبی می خواهند طرفدارانی پیدا کنند و وظیفه رسانه ها است که روشنگری کنند.

رسانه‌ها نباید تریبون افراطی‌گری شوند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، مولوی جامی الاحمدی در مجموعه تاریخی شیخ الاسلام «احمد جامی» در دیدار با اعضای بسیج رسانه تربت جام، افزود: یکی از  رسالت خبرنگاران معرفی درست تجربیات علمای دینی در راه اسلام است و لازم است برای حفظ امنیت منطقه به علمای بزرگی همچون حاجی توسلی و حاج محمد قاضی نعیم که توانسته اند توطئه هایی افراطی ها و قومی گرایی  را در منطقه رسوا کنند توجه شود.

وی توصیه کرد: همواره به احکام الهی و سنت پیغمبر(ص) را توشه راه خود قرار دهیم و همواره باید به محبان پیامبر(ص) احترام گذاشت و امام حسین (ع) بهترین محب آن حضرت بود و نباید از راه سید الشهداء فاصله گرفت و و برای از بین بردن فتنه دین به شهادت رسید.

امام جمعه اهل سنت تربت جام با تاکید براینکه حفظ وحدت، رسالت رسانه هاست گفت: نگهداری از وحدت مهم خواهد بود و ائمه جمعه تشیع وتسنن همواره براین موضوع تاکید داشته و و همه ما وظیفه داریم برای وحدت در منطقه تلاش کنیم و فرمان الهی می تواند ما را سرمنزل مقصود برساند.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1147 sec