شناسه خبر: 38550 منتشر شده در مورخ: 1396/9/14 ساعت: 09:44 گروه: اخبار  

دومین جشنواره فضای مجازی انقلاب اسلامی با همکاری بسیج رسانه برگزار می شود

دومین جشنواره فضای مجازی انقلاب اسلامی با هدف تلاش برای جریان‌سازی و بسترسازی مناسب تولید و توسعه محتوای مرتبط با انقلاب اسلامی ایران و گسترش و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

دومین جشنواره فضای مجازی انقلاب اسلامی با همکاری بسیج رسانه برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی بسیج رسانه،  دومین جشنواره فضای مجازی انقلاب اسلامی به همت بسیج رسانه با هدف غنی سازی تولید محتوای انقلاب اسلامی در فضای مجازی، گسترش و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی با گسترش و سامان دهی محتوا و ارتقای ساختاری آثار ،شناسایی، معرفی و حمایت از تولیدات و پدید آورندگان آثار فاخر فرهنگی، ادبی و هنری برگزار می شود .

 این جشنواره که در قالب رسانه های دیجیتال برگزار می شود در موضوعات مرتبط با انقلاب اسلامی، معرفی تولیدات پژوهش محور در موضوعات مربوطه و ایجاد پایگاهی موثق جهت معرفی تولیدات برتر و قابل اعتنای این حوزه، ایجاد جایگاهی سالانه برای ارزیابی محصولات رسانه‌های دیجیتال ایثار و مقاومت در کشور، افزایش تعامل با فعالان رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی و تلاش برای ارتقا و بهبود آثار، گسترش منابع پژوهشی، اسنادی و مطالعاتی از پژوهشگران و علاقمندان در سطح ملی و فراملی، فراهم کردن محیطی برای ‌ایجاد همدلی و هم‌افزایی بین پدیدآورندگان آثار در حوزه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی می باشد.

حمایت از افراد، مراکز، مؤسسات، تشکل‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه تولید آثار و محصولات فرهنگی و هنری رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، ایجاد بستر رقابت میان تولیدکنندگان رسانه‌های دیجیتال در جهت رشد، شکوفایی و رونق بخشی محتوایی آثار با موضوعات مربوطه و پر نمودن خلاً برخی از آثار تولیدی،ایجاد جایگاهی سالانه برای بررسی و معرفی آثار رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

در این جشنواره آثار وبلاگها و پایگاههای اینترنتی،‌ هنرهای دیجیتال(پوستر، موشن گرافیک، کلیپ و … ، بازی های دیجیتال ، نرم افزار های تلفن همراه و کانالها و صفحات شبکه های اجتماعی مورد ارزیابی و انتخاب قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را با محورها و موضوعات: انقلاب اسلامی، ایثار و شهادت ، انقلاب اسلامی و سبک زندگی ،‌انقلاب اسلامی و حاکمیت و گفتمان انقلاب اسلامی تا پایان آذرماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. دبیرخانه در منطقه ۱۸ تهران- شهرک خلیج فارس – خ خلیج فارس – چهارراه خلیج فارس – خ ابوسعید شرقی –خ حیدری- بین توحید ۱۴ و ۱۵ پلاک ۷۵ – مرکز فرهنگی دیجیتال اندیشه ورزان نوین وزارت ارشاد اسلامی مستقر شده است.

برپایه این گزارش، به پدید‌آورندگان آثار برتر تندیس جشنواره ،‌ سکه های طلا ، لوازم دیجیتالی و جوایز نفیس فرهنگی دیگر به همراه لوح یادبود تعلق می‌گیرد. علاقه‌مندان به ثبت نام و شرکت در جشنواره می‌توانند با ورود به سایت www.ircfestival.ir و مطابق راهنمای موجود در سایت آثار خود را ارسال و در صورت بروز مشکل با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۲۶۹۴۶۲ تماس حاصل نمایند.

 
    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
Page Generated in 0.1090 sec