شناسه خبر: 3453 منتشر شده در مورخ: 1394/6/30 ساعت: 17:20 گروه: ایلام  
رئیس شورای بسیج رسانه ایلام:

نخستین جشنواره رسانه و دفاع مقدس در ایلام برپا می‌شود

رئیس شورای بسیج رسانه ایلام گفت: به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس نخستین جشنواره رسانه و دفاع مقدس در ایلام برپا می‌شود .

نخستین جشنواره رسانه و دفاع مقدس در ایلام برپا می‌شود

به گزارش بسیج رسانه، پژمان مهدوی اظهار داشت: به همت بسیج رسانه استان ایلام نخستین جشنواره رسانه و دفاع مقدس در ایلام برپا می‌شود.

رئیس شورای بسیج رسانه ایلام گفت: این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ دفاع مقدس و ترغیب نویسندگان، خبرنگاران و تمام اهالی رسانه در استان ایلام اجرایی و محقق می‌شود.

وی ادامه داد: اهالی رسانه استان ایلام می‌توانند آثار منتشر شده خود را در بازه زمانی 31 شهریور ماه امسال تا پایان هفته دفاع مقدس در قالب‌های خبر، گزارش، یادداشت، مقاله عکس و ... به دبیرخانه این جشنواره واقع در سپاه ناحیه ایلام سازمان بسیج رسانه ارسال و یا حضوری تحویل دهند.

این مسئول اضافه کرد: اهالی رسانه می‌توانند حداکثر ظرف پایان مهر ماه امسال نسبت به ارسال آثار خود به دبیرخانه این جشنواره اقدام کنند تا پس از داوری آثار در نخستین فرصت در قالب برپایی جشنواره‌ای از پدیدآورندگان آثار برتر تجلیل به عمل آید.

مهدوی تصریح کرد: این دومین جشنواره‌ای است که بسیج رسانه استان ایلام طی شش ماه گذشته در بین اهالی رسانه استان ایلام برپا کرده است که نخستین جشنواره نیز با همت معاونت فرهنگی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در قالب جشنواره امر به معروف و نهی از منکر اجرایی و محقق کرده است و پس از آن این دومین جشنواره‌ای است که فراخوان آن اعلام می‌شود.

رئیس شورای بسیج رسانه ایلام گفت: شورای بسیج رسانه استان ایلام از بدو تشکیل تاکنون که مدت آن کمتر از شش ماه است برنامه‌های مختلفی اعم از ضیافت اندیشه، اردوهای رسانه‌های، جشنواره امر به معروف و نهی از منکر، برپایی دوره‌های آموزش خبرنگاری و ... در استان ایلام اجرایی و محقق کرده است.

وی ادامه داد: از این طریق از اهالی رسانه استان ایلام برای شرکت در این جشنواره دعوت به عمل می‌آید.

این مسئول اضافه کرد: در روز نخست اعلام و فراخوان این جشنواره، خبرهای مزبوطه در سایت‌های خبری بسیج رسانه، ایلام بیدار، خبرگزاری شبستان، حبرگزاری ایرنا و خبرگزاری فارس برای اطلاع عموم اهالی رسانه استان ایلام منتشر شده است.

مهدوی ضمن تقدیر از مدیران و خبرنگاران رسانه‌های استان ایلام در انتشار این فراخوان تصریح کرد: انتظار است همه اهالی رسانه استان ایلام و خبرنگاران بسیجی در این جشنواره شرکت فعال داشته باشند.

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0443 sec