شناسه خبر: 3143 منتشر شده در مورخ: 1394/5/19 ساعت: 15:03 گروه: استان ها  

نقش و جایگاه رسانه های فرهنگی در جامعه مورد توجه قرار نمی گیرد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی بر اهمیت توسعه فرهنگی و نقش رسانه ها در اشاعه و ترویج افکار، آداب و رسوم ملی و بومی هر جامعه تاکید کرد.

نقش و جایگاه رسانه های فرهنگی در جامعه مورد توجه قرار نمی گیرد

به گزارش بسیج رسانه حجت السلام و المسلمین سید حامد ساجدی نژاد در بین الصلاتین نماز ظهر و عصر با اشاره به فرارسیدن17مردادروز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره ایثار و فداکاری شهید راه اندیشه وقلم محمود صارمی افزود: توسعه فرهنگی همان ارج نهادن به افکار ،آداب و رسوم ملی و بومی هر جامعه است که منجربه خود باوری و شکوفائی توانائی های بالقوه و خلاق انسان می شود.

ساجدی نژاد با تاکید بر نقش موثر و سازنده رسانه ها ی ارتباط جمعی خصوصاً در فضای مجازی تقویت ساختار فرهنگی و سمت دهی افکار عمومی به سوی توسعه و تعالی در جامعه ادامه داد: متاسفانه نقش و جایگاه رسانه های فرهنگی در جامعه ، آنچنان که باید و شاید مورد توجه قرار نمی گیرد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در ادامه با تقدیر از تعامل دوسویه فعالان عرصه روابط عمومی و رسانه ها با رویکرد مشترک اطلاع رسانی افزود:روابط عمومی ها و رسانه ها هر دو در فرهنگ سازی و ارتقای سطح آگاهی مردم و مخاطبان در حوزه های اطلاع رسانی نیاز به تعامل و پویایی مشترک دارند ، که این رکن اساسی لازمه اعتماد و درک متقابل این دو حوزه در ایجاد بستر مناسب برای تحقق آرمانها و توسعه فرهنگی جامعه می باشد.

گفتنی است در ادامه از سرپرست اداره روابط عمومی و 3 نفر از فعالان عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان از طرف حوزه نمایندگی ولی فقیه با اهدای لوح تقدیری قدردانی شد.

به نقل از دفترحوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی،

انتهای پیام/

    google-buzz twitter digg facebook linkedin
نظرات بینندگان
نظر شما
نام: ایمیل:
نظر:
کد امنیتی:
captcha
یادداشت
مقالات
Page Generated in 0.0491 sec